برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:پنجشنبه 7 مرداد 1389-07:12 ب.ظ

نویسنده :کاربر

او دارد می آید
می گویند  که خبری در راه است

در حالی  مردی در راهست

صدای پای آمدنش

در آسمان پیچیده است

دقت کنید..


Imam Mahdi -aj-


نظرات() 

تاریخ:پنجشنبه 7 مرداد 1389-01:26 ق.ظ

نویسنده :کاربر

موسوی در خدمت جنگ نبود بلكه كارشكنی می كرد

هاشمی رفسنجانی: موسوی در خدمت جنگ نبود بلكه كارشكنی می كرد 

سایت رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن انتشار خاطرات وی اعلام كرد میرحسین موسوی با طرح اینكه احتمال بمباران وجود دارد، خواستار تعطیلی كارخانه پلی اكریل اصفهان بود.
این سایت با درج روزشمار خاطرات هاشمی رفسنجانی از روز 6 مرداد 1365 و در مطلبی با عنوان «موسوی به فرمانده جنگ پیشنهاد كرد: پلی اكریل اصفهان به جهت خطر بمباران هوایی تعطیل شود!»، می نویسد «سرهنگ جمالی جانشین فرمانده نیروی زمینی آمد. گزارش سمینار امنیت بین المللی ژنو را داد. انستیتوی مطالعات استراتژیك برگزار كرده بود. او خواستار تعجیل در تعیین فرمانده نیروی زمینی شد.
عصر تلفنی گفتم و احتمال انتخاب شدن سرهنگ حسنی سعدی را مطرح كردم. كمی ناراحت شد و گفت در صورت آمدن آقای حسنی سعدی، نمی تواند به عنوان جانشین ایشان عمل كند. نخست وزیر و وزیر كشور پیشنهاد تعطیل شدن كارخانه پلی اكریل اصفهان را به خاطر احتمال بمباران شدن مطرح كردند. از نیروی هوایی پرسیدم، گفتند از فردا هواپیمای اف 14 در فضای اصفهان و تهران خواهند گماشت و امنیت نسبی دارد...».
شایان ذكر است محسن رفیق دوست وزیر سپاه در كابینه موسوی اخیراً در مصاحبه ای ضمن دفاع از هاشمی رفسنجانی، انتقاداتی را متوجه عملكرد موسوی در زمان جنگ كرده و گفته بود: درست قبل از پذیرش قطعنامه ما احساس می كردیم كه مملكت امكانات وسیع نداشت ولی این مهم نبود. مهم این بود كه این امكانات آن طور كه نظامی ها می خواستند درخدمت جنگ قرار نمی گرفت. یعنی اكثر اوقات در دولت با پیشنهادهایی كه برای جنگ می شد مخالفت می كردند و دائم می گفتند شماكه می دانید نمی توانید بغداد را بگیرید چرا ول نمی كنید؟چرا جنگ را تمام نمی كنید؟ این حرف ها در درون دولت زده می شد. برای همین آقای هاشمی من را صدا كرد و گفت: برو در وزارتخانه ات بشین، من می خواهم توپ را به زمین دولت بیندازم. سپس حكم داد كه میرحسین موسوی رئیس ستاد، آقای بهزاد نبوی معاونت لجستیك و آقای خاتمی معاونت تبلیغات جنگ شوند. حالا دولت خودش باید می جنگید و آقای هاشمی با این كار دولت را به وسط میدان برد كه منجر شد به آن نامه ها. آقای هاشمی می گفت دولت شعار جنگ می دهد ولی تماماً در خدمت جنگ نیست باید تكلیف را روشن كنیم.
گفتنی است كه طی ماههای اخیر سران فتنه میرحسین موسوی را نخست وزیر دوران دفاع مقدس می نامیدند و اكنون خاطرات آقای هاشمی نشان می دهد كه او نه فقط در خدمت جنگ نبود بلكه در كار جنگ كارشكنی نیز می كرد.


نظرات() 

تاریخ:چهارشنبه 6 مرداد 1389-05:36 ب.ظ

نویسنده :کاربر

عکس های جالبی از مسجدی در کویت

مسجد امام حسین ع 13 شعبان حوالی کویت

عکس ها............در ادامه مطلب...ادامه مطلب

نظرات() 

تاریخ:چهارشنبه 6 مرداد 1389-05:33 ب.ظ

نویسنده :کاربر

کلیپهای صوتی زیبا(مبارز)

انتخابات 88 و امام زمان عج
999 کیلوبایت

دانلود کلیپ صوتی

مستقیم یا غیرمستقیم
و دو کلیپ دیگر...بسیار زیبا از دست ندهید!
1،9 مگابایت/شماره 1
دانلود کلیپ صوتی

مستقیم یا غیرمستقیم


759 کیلوبایت/شماره 2
دانلود کلیپ صوتی
مستقیم یا غیرمستقیم

شادی  روح امام و شهدا صلوات


نظرات() 

تاریخ:چهارشنبه 6 مرداد 1389-11:42 ق.ظ

نویسنده :کاربر

آقا و سید خراسانی


 سید خراسانی کیست و در هنگام ظهور چه می کند؟

 مصداق یابی سید خراسانی در دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله) ، از نهی تا تشویق!

 آیا مقام معظم رهبری(مدظله) از سید خراسانی بودن خویش اطلاع دارد؟!

 آیا مقام معظم رهبری(مدظله) ترویج مصداق شناسی شخصیتهای ظهور را درست می دانند ، و به آن رضایت دارند؟!

 آیا مقام معظم رهبری(مدظله) موظف نیست در صورت نادرست بودن این بحث ها به این انحرافات پایان دهد؟!

 مشهور بودن آقا به سید خراسانی در بین عوام و خواص!

 گردان استشهادیون نمونه ای از برخورد سریع آقا با اقدامات و مباحث نادرست!

 سکوت همراه با رضایت مقام معظم رهبری(مدظله) نشانه چیست؟!برای پاسخ این سوالات به ادامه مطلب کلیک کنید............


ادامه مطلب

نظرات() 

تاریخ:چهارشنبه 6 مرداد 1389-11:10 ق.ظ

نویسنده :کاربر

انتظار

کلیپی از سخنان امام خامنه ای در مورد انتظار
                                     حتما گوش دهید

انتظار یك عمل است، یك آماده سازیست، یك تقویت انگیزه در دل و درون است، یك نشاط و تحرك و پویایی است،اجازه ندهید یاس بر دل شما حاكم شود.

منتظر فرج باشید، فرج حاصل خواهد شد مشروط بر اینكه انتظارتان انتظار حقیقی باشد....................      دانلود مستقیم صوتی         برای تعجیل در ظهورش صلوات


نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-08:45 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آقانظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-02:44 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آقانظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-02:07 ب.ظ

نویسنده :کاربر

میلاد مهدی موعود (عج)مبارک


   نیمه شعبان مبارک باد

 

 

 


Sparkling Rose / There and 
back again
نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-02:01 ب.ظ

نویسنده :کاربر

.

 


نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-12:31 ب.ظ

نویسنده :کاربر

فخرایی: علامه قزوینی 450 آیه قرآن را مرتبط با منجی می‌داند

 
 
 

خبرگزاری فارس: استاد حوزه علمیه كوثر تهران با بیان اینكه قرآن‌كریم به طور صریح از امام زمان (عج) نامی نبرده است، گفت: در كتاب «مهدی موعود» به قلم علامه قزوینی، نزدیك به 450 آیه كه به شخص صاحب الامر اشاره دارد، بیان شده است.


فرزانه فخرایی، مدرس حوزه علمیه كوثر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار آئین و اندیشه باشگاه خبری فارس «توانا»، پیرامون وجود منجی در آیات قرآن كریم گفت: در آیات قرآن به صورت مستقیم نامی از امام زمان (عج) نیامده است، اما این موضوع كه ایشان ادامه‌دهنده رسالت انبیاء هستند به صراحت بیان شده است.
وی ادامه داد: به عنوان مثال در آیه شریفه «هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ» (9 صف/ 33 توبه) و یا در آیه دیگری «هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ» آمده است كه خداوند، پیامبر (ص) را فرستاد تا او را بر تمامی ادیان پیروز گرداند.
وی با اشاره به این مطلب كه در زمان زنده بودن پیامبر (ص) چنین امری تحقق نیافته است، خاطرنشان كرد: این وعده الهی هنوز تحقق پیدا نكرده است و با ظهور امام زمان (عج) به صورت كامل محقق می‌شود و وعده الهی خلاف‌ناپذیر است.
این محقق علوم قرآنی با تأكید بر وجود روایاتی مبنی بر گردآمدن ادیان دیگر در زیر چتر اسلام گفت: طبق آیات قرآن، این امر در زمان حكومت اباصالح‌المهدی (عج) به وقوع خواهد پیوست.
فخرایی در ادامه افزود: در كتاب «مهدی موعود» به قلم علامه قزوینی، نزدیك به 450 آیه كه به شخص صاحب الامر اشاره دارد، بیان شده است. در برخی كتاب‌های دیگر، بیش از یك‌هزار و 200 آیه قرآن مرتبط با منجی و موعودبیان شده است.
وی در رابطه با بیان دشمنی یهود با مسلمانان در آیات قرآن افزود: یهودیان شدیدترین دشمنی را با مسلمانان دارند و این دشمنی تا روز قیامت ادامه خواهد داشت. بنابراین در مورد قیامت سه مصداق وجود دارد كه یكی از این مصادیق روز ظهور امام زمان (عج‌) است.
مدرس حوزه علمیه كوثر خاطرنشان كرد: بیان موضوعاتی هم‌چون نابودی یهودیان با ظهور امام زمان (عج) صحت ندارد، اما در اینكه دشمنی‌ها ادامه نخواهد داشت، شكی وجود ندارد.
وی در مورد سرنوشت زمین و عاقبت آن در قرآن چنین اظهار داشت: در آیه «وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ» (قصص 5) بیان می‌شود كه آخر دنیا به كجا می‌رسد و خداوند عالم، بی‌هدف دنیا را خلق نكرده است و این مومنان هستند كه حاكمان دنیا خواهند شد.
فخرایی در پایان سخنان خود با اشاره به آیه 55 سوره مباركه نور خاطرنشان كرد: در این آیه، خداوند وعده كرده است كه حكومت زمین به دست صالحان خواهد رسید و مؤمنان وارثان زمین خواهند بود.

نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-12:02 ب.ظ

نویسنده :کاربر

انتظار سید خراسانی

کلیپی از سخنان امام خامنه ای در مورد انتظار
    حتما گوش دهید

انتظار یك عمل است، یك آماده سازیست، یك تقویت انگیزه در دل و درون است، یك نشاط و تحرك و پویایی است،اجازه ندهید یاس بر دل شما حاكم شود.

منتظر فرج باشید، فرج حاصل خواهد شد مشروط بر اینكه انتظارتان انتظار حقیقی باشد....................      دانلود مستقیم صوتی         برای تعجیل در ظهورش صلوات

 


نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-10:29 ق.ظ

نویسنده :کاربر

حجت‌الاسلام سعیدی: دشمنان برای ضربه زدن به مهدویت و مرجعیت تلاش می‌كنند

 

  امام جمعه قم گفت: دشمنان برای ضربه‌زدن به نظام اسلامی و به مكتب تشیع به دنبال ایجاد خدشه و خلل در سه ركن عاشورا، مهدویت و مرجعیت هستند.


   حجت‌الاسلام سیدمحمد سعیدی یك‌شنبه شب در همایش بررسی نقش ایثار و شهادت در عصر انتظار كه در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه قم برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن كریم به حكومت مومنان و مستضعفان در سراسر جهان وعده داده است، اما تحقق این وعده جز با ایثار و شهادت امكان‌پذیر نیست.
وی افزود: بی‌تردید پروردگار نعمت حكومت صالحان را بدون دغدغه و زحمت به كسی عطا نمی‌كند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: انتظار برای رسیدن به حكومت صالحان و آماده‌باش برای خدمتگزاری در این حكومت یكی از وظایف مهم منتظران در عصر غیبت است.
وی با بیان اینكه حضرت ولی‌عصر(عج) برای برگزاری جشن و سرور در روز میلاد ایشان متولد نشده است، خاطرنشان كرد: بقیه‌الله الاعظم(عج) به جهان گام نهاده تا هدف و رسالت انبیای الهی را كه همان گسترش دین و عدالت در سراسر جهان است محقق سازد.
سعیدی ایمان و باور صحیح را دو شرط اساسی برای برقراری حكومت امام زمان(عج) دانست و گفت: اعتقادات اساس و بنیان زندگی هر انسانی را تشكیل می‌دهد و اگر این اعتقادات و ارزش‌ها صحیح باشد، انسان در عمل دچار پوچی و تضاد نمی‌شود.
وی با بیان اینكه امامت یكی از مهم‌ترین اعتقادات شیعیان به شمار می‌رود، تصریح كرد: امام معصوم مفسر برنامه‌ها و دستوراتی است كه در عصر رسول مكرم اسلام(ص) در قالب وحی و آیات قرآن نازل شده است.
امام جمعه قم ادامه داد: جایگاه امام در مكتب والای تشیع بسیار والا و ارزشمند است و ما معتقدیم كه ایشان واسطه فیض الهی و رزق تشریعی هستند.
وی تأكید كرد: در زمان غیبت كه خود امام(ع) برای تبیین و تفسیر احكام دین حضور ندارند وجود مبارك عالمان دین و ولی‌فقیه این امر خطیر و حساس را بر عهده دارند و در واقع ولی‌فقیه در ادامه امامت ولی‌عصر(عج) بوده و ایشان متصدی تفسیر و تبیین احكام الهی است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دومین گام برای برقراری حكومت صالحان را عمل به تكالیف الهی و انجام عمل صالح دانست و گفت: در میان اعمال صالح ایثار و شهادت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است زیرا كسی كه ایمان بالایی دارد برای برقراری و تحقق دین در جامعه از جان و مال خود گذشته و برای حفظ و حراست از اعتقادات خود ایثار و از خودگذشتگی دارد.
وی با بیان اینكه ابزار برقراری حكومت حضرت ولی‌عصر(عج) ایثار و شهادت است، اظهار داشت: بزرگان دین همواره آرزوی شهادت داشتند و برای دستیابی به شهادت دعا می‌كردند.
امام جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دسیسه‌های بی‌شمار دشمنان برای ضربه‌زدن به اسلام و انقلاب خاطرنشان كرد: امروز دشمنان به دنبال شناسایی نقاط قوت و ضعف ما هستند و به نحوه‌های گوناگون در كشورمان رخنه می‌كنند.
وی در ادامه افزود: مستكبران غربی در تحقیقات خود دریافته‌اند كه شیعیان یك نگاه سرخ و یك نگاه سبز دارند كه همان نهضت عاشورای حسینی و انتظار حضرت ولی‌عصر(عج) است.
سعیدی گفت: سران كفر دریافته‌اند كه عاشورا، مهدویت و مرجعیت سه ركن اساسی در پیروزی و سربلندی مكتب والای تشیع است، بنابراین به دنبال ضربه زدن و ایجاد تزلزل در این سه ركن بوده و هستند.
وی با بیان اینكه تشیع مكتب خود را با قیام اباعبدالله‌الحسین(ع) شناخته و با تكیه بر مهدویت و با امید به آینده از آن حفظ و حراست كرده است، خاطرنشان كرد: دشمنان تلاش كرده‌اند برای عاشورا شبیه‌سازی كرده و فرهنگ شهادت‌طلبی را شكسته و تحقیر كنند، از این رو عملیات‌های انتحاری را به‌وجود آورده‌اند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در این عملیات‌های انتحاری كه چند سالی است بسیار رواج پیدا كرده، یك عنصر مفلوك و بی‌هویت با بستن مواد انفجاری خود را از میان می‌برد تا انسان‌هایی عاشق و معتقد را كه در اماكن مذهبی تجمع یافته‌اند، نابود كند.
سعیدی رواج فرقه‌های ضاله را نیز برای مخدوش كردن موضوع مهدویت دانست و گفت: دشمنان شبانه‌روز تلاش می‌كنند تا با تبلیغ بی‌دینی و اباحه‌گری در جامعه و با طرح ادعاهای ملاقات با امام زمان(عج) و امثال آن، اعتقادات پاك شیعیان نسبت به مسئله غیبت و انتظار را از میان بردارند.
امام جمعه قم تأكید كرد: هرگاه یك عالم دینی حتی اگر رساله داده باشد در جنگ با كفر به جای آنكه در برابر مستكبران ایستادگی كند در برابر مومنان و ولی‌فقیه می‌ایستد او دیگر مرجع تقلید نیست.
وی در ادامه افزود: نقشه راه در عصر غیبت برای رسیدن به حكومت حضرت ولی عصر(عج) از طریق مرجعیت طی می‌شود و هركس امروز در تقویت و حفظ مرجعیت تلاش می‌كند به همین انگیزه بوده و هركس سعی می‌كند مرجعیت را از مسیر مردم حذف كند معنی آن نفی امام زمان(عج) است.
سعیدی در پایان تصریح كرد: ما برای رسیدن به حكومت حضرت ولی‌عصر(عج) تلاش می‌كنیم و در این مسیر از هیچ كوشش و جهادی دریغ نمی‌كنیم.

نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-09:37 ق.ظ

نویسنده :کاربر

آقانظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-01:57 ق.ظ

نویسنده :کاربر

می آیی و لبخند می نشانی بر لب پابرهنه ها


 

«عنکبوت صبر» تارش پاره شده آقا. از «ثور غیبت» بیرون بیا. رحمی کن به ما. گناه داریم. ما طفل معصوم بشریتیم و بی‌تو که آقای مایی، چون می‌مانیم به کودکان یتیم. آینه تویی و ما بی‌تو، دل‌مان برای خودمان تنگ می‌شود و آدینه تویی و جمعه‌های ما خسته‌اند از جمله‌های تکراری غیبت. کوچ کرده‌ای از کوچه ظهور و بی‌تو چه سخت می‌گذرد روزگار ماه. دیرکنی، می‌ترسم عادت کند پرستو به هجرت و عشق به پاییز و آدمی به غیبت. دیر کنی، شب‌پرستی تبدیل به مد روز می‌شود و فردا خلاصه در امروز می‌شود. دیرکنی، یاس بوی یأس می‌گیرد و لاله پرپر می‌شود و شقایق دلش می‌گیرد. زودتر بیا آقا. پژمرده شد بال پروانه و شکست دل شمع، از بس نیامدی. سینه ستاره‌ها آتش گرفته است و آه ماه بالا گرفته. زودتر بیا آقا. ای سید و مولای ما، زودتر بیا. این همه ریسه را به عشق تو کشیده‌ایم و کودک گردوفروش فکر می‌کند اگر تو بیایی، روزگارش بهتر می‌شود. زودتر بیا آقا. ما طفل معصوم بشریتیم. گناه داریم. دست‌مان به جایی بند نیست. صدای‌مان به جایی نمی‌رسد. زودتر بیا آقا. تو هرچه بگذرد، جوان می‌مانی. ما داریم پیر می‌شویم و زود به زود دیر می‌شویم. زودتر بیا آقا. عجله کن. اینجا آخرالزمان است اما خبری از امام زمان نیست. ابوسفیان هست و معاویه هست و عمروعاص هست و معاریو و بی‌بی‌سی همه هستند و علی نیست. شب هست و خورشید نیست. تاریکی هست و نور نیست و ماه باید به تنهایی جور غیبت را بکشد. زودتر بیا آقا. طلوع کن خورشید، لااقل به خاطر دل ماه که آه دارد و حتی چاه ندارد. علی است اما عمار ندارد. فرمانده است و یار ندارد و من مانده‌ام وقتی دل ماه می‌گیرد با چه کسی درد دل می‌کند. دیدم بغض او را در نماز آدینه و دلم شکست و بی‌تو، چرا برای دشمن رجز بخوانم. راستش را که بخواهی ما تنهاییم و اگر دست خدا بر سر ما نبود و خامنه‌ای رهبر ما نبود، دل‌تنگی غروب آدینه می‌کشت ما را. زودتر بیا آقا. قول می‌دهیم تکذیبت نکنیم. ما عالم نیستیم. دفتر و دستک نداریم. شاگرد نداریم. ادعای فضل نداریم. ما عامی هستیم و درد داریم و در راه ولایت، فقط یک جان ناقابل. جان ما آنقدر ارزشی ندارد که وقتی تو بیایی احساس خطر کنیم. وقتی تو بیایی ما دنبال سهم نیستیم. آن روز اصلا وقت سهم‌خواهی نیست. سهم‌خواهان اما دنبال سهم‌شان حتی از تو می‌گردند و اگر سهم‌شان ندهی که می‌دانم نمی‌دهی، تکذیبت می‌کنند و تو را دیکتاتور می‌خوانند و آمدنت را خرافه می‌نامند. اینجا جماعتی منتظر آمدن تو نیستند. صف کشیده‌اند تا با تو عکس بگیرند و بسط نشسته‌اند تو با کدام پرواز می‌آیی تا با تو در یک قاب قرار بگیرند. زود‌تر بیا آقا که ناکثین با ذوالفقار در یک قاب نمی‌گنجند و ناکسینی که در شب دل ماه را خون کردند، غلط کردند اگر در سحر، منتظر خورشید باشند. اینها منتظرند اما انتظار بازگشت آمریکا را می‌کشند و هر شب با BBC و VOA همبستر می‌شوند و آن وقتی که ستاره‌ها دارند دعای عهد می‌خوانند، اینها در گوش چپ طفل نامشروع تقلب، ورد سقیفه می‌خوانند. اینها استاد تکذیب‌اند و با تکذیب ماه، دارند تمرین می‌کنند که چگونه خورشید را تکذیب کنند. زودتر بیا آقا. خدا ما را دوست داشت که تو را از چشم دشمن دور کرد والا اینها تو را هم کشته بودند اما زودتر بیا آقا. مهم‌ترین نشانه ظهور تو، دل بی‌تاب ماست و اینکه دیگر قرار از دست داده‌‌ایم.
***
به دلم افتاده آقا می‌آید. دیگر خبری در راه نیست؛ مردی در راه است؛ از کوچه پس کوچه‌های روزگار. «۹ دی» ظهور آن مرد را جلو انداخت و خورشید دید که حتی در غروب و در غیبت هوادار دارد. ما که به عشق ماه حماسه می‌آفرینیم برای خورشید چه خواهیم کرد. آری، ما ستاره‌ها به امید زنده‌ایم. امید ما دارد جوانه می‌زند. سَحَر را نمی‌توان سِحر کرد. از جادو، کاری ساخته نیست. خورشید ما جای دوری نرفته. همین جاست. کمی طوفان بیاید، ابرها به کناری خواهند رفت. ما در «۹ دی» نسیم بودیم و نوازش دادیم تن گلبرگ را. باد بودیم و بر انداختیم شب‌پرستی را. فتنه دیگر، طوفان خواهیم کرد و با دست خدا، ابرها را جا به جا می‌کنیم و همراه با مقتدای‌مان حضرت ماه به خورشید، سلام می‌کنیم. السلام ای امام خوبی‌ها. بیا که دل‌مان برای تو تنگ شده. بیا که ما هم هوس امام کرده‌ایم. در این مدت که تو نبودی، ای حضرت آفتاب! ما ممنون ماهیم. چه خوب به نیابت از تو، هوای نور را داشت و پاسداری کرد از آیین روشنایی. در این مدت که تو نبودی، ای حضرت مهدی! ما گاه گاهی که دل‌مان  برای تو تنگ می‌شد، نگاه می‌کردیم به نائب‌ات. امام معصوم نبود اما چه خوب بر آمد از پس ناکثین. علی نبود اما دشمنانش بدتر از معاویه بودند. علی نبود اما چه بسیار طلحه و زبیر داشت که نه طلحه الخیر بودند و نه سیف‌الاسلام. فقط با خمینی عکس داشتند اما ما همه وقت‌مان صرف این شد که ملت برتر از قوم حجاز باشیم و وقت نکردیم عکس یادگاری بگیریم. ما عامی هستیم و پیامبر امی بود و تو ای امام آخرالزمان، خواهی آمد به زودی. به زودی زود و لبخند را آشتی خواهی داد با لب پا برهنه‌ها.


قطعه 26نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-12:28 ق.ظ

نویسنده :کاربر

استاد نقویان - سرباز امام زمان (عج)

چگونه سرباز امام زمان(عج) باشیم.. بشنوید سخنان استاد نقویان در مورد سریازی امام زمان(عج)

حجم : 260 کیلوبایت / فرمت wma

مدت : 1 دقیقه و 41 ثانیه

دانلود کلیپ صوتینظرات() 

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1389-12:27 ق.ظ

نویسنده :کاربر

آیت الله بهجت : آیت الله بهجت - بشارت برای مؤمنین

 

امام زمان (عج) کلام ما را می شنود و مارا می بیند... عبادت در ایام غیبت امام افضل است از عبادت در حال حضور / گوش جان می سپاریم به بیانات الهی این عارف واصل سفرکرده

حجم : 1،246 مگابایت / فرمت mp3

دانلود كلیپ صوتی

 

شادی روح امام و شهداء و سلامتی امام زمان (عج) و امام خامنه ای صلواتنظرات() 

تاریخ:یکشنبه 3 مرداد 1389-06:18 ب.ظ

نویسنده :کاربر

امام زنده، شاهد، ناظر و فریادرس و حقیقت انتظار

 

  یكى از مهم‏ترین ویژگى‏هاى مكتب تشیع، اعتقاد به امام مهدى‏علیه السلام به عنوان آخرین حجت خداوند، واسطه فیض الهى و نجات‏بخش موعود است. بر اساس این اعتقاد، حضرت مهدى‏علیه السلام در حال حاضر نیز زنده، شاهد و ناظر اعمال است.

 
 

ادامه مطلب

نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 3 مرداد 1389-05:14 ب.ظ

نویسنده :کاربر

او

او می آید


اگر ما بخواهیم


نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 3 مرداد 1389-02:14 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آیت الله وحید خراسانی: ساعت ۱۱ شب نیمه شعبان دعای فرج را بخوانید

با توجه به روایات نقل شده از اهل بیت علیهم السلام در مورد تأثیر دعای همگانی و نیز بر اساس اهمیت فوق العاده شب نیمه شعبان که هم شب میلاد آن امام رحمت و مهربانی و هم با فضیلت ترین شب سال پس از شب قدر است،

به گزارش شیعه نیوز آیت الله وحید خراسانی در سخنانی فرمودند: سزاوار است عموم مؤمنین و مؤمنات در آن شب عزیز (نیمه شعبان) پس از قرائت سوره یس و اهداء آن به آستان مقدس ولیعصر ارواحنا فداه و خواندن زیارت سلام علی آل یس، رأس ساعت ۱۱ شب نیمه شعبان دعای فرج را بخوانند و تعجیل ظهور مولود نیمه شعبان را از خداوند متعال درخواست کنند.

همچنین مناسب است تا در تمامی مکان های مقدس و مجالس جشن و سروری که در آن شب تشکیل میگردد این قرائت سوره یس و دعا و توسل همگانی انجام گیرد


نظرات()   • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic