برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:دوشنبه 21 تیر 1389-08:15 ب.ظ

نویسنده :کاربر

جایگاه خیانتکاران به انقلاب اسلامی

جایگاه خیانتکاران به انقلاب اسلامی

 

خیانت واژ های منفور در نزد مردم جهان است ..کاریست بسیار زشت و ناسند که همگان از آن دوری میکنند و از خیانتکار بیزاری می جویند ...فردی که خیانت میکند هیچ جایگاهی در نزد افراد ی که بهشون خیانت کرده نداره و نخواهد داشت و دیگر کسی به وی اعتماد نخواهد کرد ...

خیانت در جاهای مختلفی روی میدهد ..مثلا خیانت در خانواده ..خیانت همسر و شوهر به یکدیگر ..خیانت برادر .در .و.بستگان به همدیگر و خیانت دوست و همسایه و ..غیره و غیره ..تا خیانت در سیاست و خیانت فرد یا گروهی به یک کشور..

علت اینکه مردم از خیانت متفرند و از فرد خیانتکار بیزارند بخاطر نفس این عمل زشت می باشد ...معمولا افرادی به خیانت روی می آورند که از مرز انسانیت خارج شده اند و به حیوانیت روی آورده اند ..نفس اماره آنها بسیار قدرتمند شده و این افراد در مقابل آن سست و بی اراده شده اند ...تا جاییکه حاضر می شوند تمام ارزشهای خود و دیگران را فدای آرمانهای و خواسته های شیطانی خود بکنند ..

شما اگر در قتلها و حوادث مختلف دقت کنید میبینید اکثر قتلها و جنایات بر اثر همین رد شدن از مرز انسانیت روی میدهد و عاقبت خیانتکار دست به قتل و جنایت میزند ..یک فرد خیانتکار به جایگاهی می رسد که از تمام ملاک و معیارهای انسانی دست میکشد و همه را فدای خودخواهی و آرزوهای شیطانی خود میکند ...

یکی از مصادیق بارز خیانت ..خیانت به وطن و مردم کشور خودی میباشد که امر تازه ای نیست ...شما اگر در تاریخ دقت کرده باشید اکثر حکومتها و ادشاهان و حاکمان بر اثر خیانت دوستان و افراد بر خواسته از درون همان جامعه نابود شده اند ...خیانتکاران تاریخی همگی از نخبگان و خواص آن جامعه بودند ...

در تاریخ اسلام مثلا شمر از فرماندهان امام علی ع بوده است ...عمر سعد فرزند سعد ابی وقاص از فرماندهان پیامبر در جنگها بوده است ..عبدالرحمن مرادی پسر ملجم مرادی یکی از یاران امام علی ع بوده که در جنگ جمل در کنار آن حضرت میجنگید ...طلحه و زیبر از یاران خاص پیامبر بزرگوار اسلام ص و از بیعت کنندگان امام علی ع بوده اند ...علت شکست امام حسن ع بخاطر خیانت فرماندهانش بود....و.....

یا اگر در تاریخ ایران و یا جهان دقت کنید باز هم اثرات خیانت و خیانتکاران را بوضوح می توانید مشاهده کنید ...مثلا در حمله چنگیز خونخوار به ایران علت شکست باز هم خیانت فرمانده هان بی جربزه ایرانی بود که چنگیز آنها را با پول خرید ...وگرنه ایران در همان دوران خوارزمشاه از نظر نیرو خیلی قدرتمند بود..

و مصادیق بارز در این زمینه زیاد است..........منظورم این است که خیانت به آرمانهای یک حکومت و خیانت به مردم یک کشور امری تازه نیست بلکه همیشه وجود داشته و خواهد داشت ..

بعد از انقلاب اسلامی که توسط مردم غیور و دلاور ایران به ثمر نشست همیشه شاهد خیانتکارانی بودیم که با جیره خواری و نوکری کردن بلا منازعه اربابان آمریکایی و انگلیسی و ..بر علیه مردم کشور عزیزمان توطئه کردند و جنایتهای زیادی را مرتکب شدند ..

جنایات گروهکهای فاسد و تروریستی فرقان ..منافقین ..کوموله ..دمکرات .. فدائیان خلق، فراكسیون متحد جبهه‌ ملی ایران، سازمان سوسیالیست‌های ایران، حزب دموكراتیك مردم و جمهوری‌خواهان ملی.. دیگر گروهکهای خائن در کشور از مصادیق بارز خیانت به مردم و وطن و آرمانهای اسلام و انقلاب می باشد ...

در فتنه سال ۸۸ نیز ما شاهد خیانت خواص بوده ایم که چه جنایتها و خیانتهایی را مرتکب شدند و چطور با پشتوانه مالی و نیروی انسانی غربیهایی خونخوار به مملکت و حکومت مردمی جمهوری اسلامی خیانت کردند و پا روی تمام آرمانهای انقلاب و امام عزریز و شهدای بزرگوار نهادند و به تمام اینها پشت کردند ..مثلا سال 1379، کنفرانسی در شهر برلین آلمان با عنوان "همایش ایران بعد از انتخابات مجلس" برگزار گردید که به یکی از جنجال برانگیزترین اقدامات اصلاح طلبان مبدل شد. در این کنفرانس سه روزه که در 19/1/79 و به دعوت بنیاد آلمانی "هانریش بل" (وابسته به حزب سبز آلمان) در سالن فرهنگهای جهان برلین برپا شد، تعدادی از چهره‌های مطبوعاتی و سیاسی اصلاح طلبان به ایراد سخنرانی پرداختند. خیانتکاران ایرانی حاضردر این کنفرانس : اکبر گنجی، علیرضا علوی تبار، حمیدرضا جلایی پور، جمیله کدیور، علی افشاری، در کنار چهره‌های لیبرالی چون حسن یوسفی اشکوری، عزت الله سحابی و همراه با عناصر معلوم الحال اپوزیسیون خارج از کشور چون محمدعلی سپانلو، شهلا لاهیجی، چنگیز پهلوان و محمود دولت‌آبادی و مهرانگیزکار و ....بودند که به آن رسوایی ختم شد ..(برهنه شدن کامل یکی از حاضرین ) 

شما اگر دقت کنید میبینید همه اینها از خواص بودند ..یعنی در انقلاب مسولیت داشتند و جبهه بودند و عده ای نیز از خانواده های شهدا بودند و غیره ..نتیجه اینکه خیانت امثال موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی رفسینجانی و حجاریان و ابطحی و سازگارا و مهاجرانی و ....برای مردم تازه نیست ...بلکه تا بوده همین بوده و خواهد بود ..

اما تفاوت در این است که اگر آن خیانتکاران در کارشان موفق شدند اما اینجا فرق دارد ..انقلاب ایران بیمه خداوند شده است ..بیمه گذارش وجود نازنین آقا امام زمان میباشد و مردم انقلاب و ولایتمدار ایران بیمه این سازمان میباشند ...خیانتکاران و منافقان و غیر انقلابیون و غیر خداپرستان در این سازمان بیمه جایی ندارند و نخواهند داشت و هر کسی با انقلاب اسلامی ایران مخالفت کند و عناد ورزد و خیانت کند محکوم به نابودیست ...

این مسئله را در تاریخ انقلاب اسلامی می توانید به کرات مشاهده کنید ..که خیانتکاران جایگاهشان در زباله دان تاریخ است ..چون مردم شریف و غیرتمند ایران اسلامی وجود پلید این عناصر خودغروخته را تحمل نخواهد کرد ..مردم ایران ولایتمدار بوده و انقلاب و رهبری عزی  را دوست دارند و به آن عشق می ورزند ...نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 21 تیر 1389-12:42 ب.ظ

نویسنده :کاربر

مشروح سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی

 
امروز جوان دانشجوی ما انصافاً بی‌نظیر است

  مقام معظم رهبری فرمودند: جوان دانشجوی ما انصافاً امروز بی‌نظیر است؛ اساتید ما هم همین جور. این همه استاد مؤمن، متدین، فعال، علاقه‌مند به سرنوشت دینی و اسلامی كشور و ملت، در كشور ما نه فقط هیچ وقت وجود خارجی نداشته است، بلكه در مخیله‌ی كسی هم نگنجیده است.

سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی 
ولی فقیه در دانشگاه‌ها

ادامه مطلب

نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 21 تیر 1389-01:18 ق.ظ

نویسنده :کاربر

بدون شرح

       

نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 20 تیر 1389-11:47 ب.ظ

نویسنده :کاربر

دیروز امروز فردا (دکتر عباسی)

سینمای استراتژیک-برنامه مورخ 20/4/89-مدت: 45 دقیقه
2،6 مگابایت/کیفیت پایین
دانلود کلیپ صوتی غیرمستقیم
5،3 مگابایت/کیفیت خوب
دانلود کلیپ صوتی غیرمستقیم


نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 20 تیر 1389-08:39 ب.ظ

نویسنده :کاربر

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها:
دروس معارف با زبان روز و متناسب با فكر و ادبیات دانشجو ارایه شود
سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی 
ولی فقیه در دانشگاه‌ها

خبرگزاری فارس: رهبر انقلاب اسلامی با تأكید بر لزوم ارائه دروس معارف با زبان روز و متناسب با فكر و ادبیات دانشجو، افزودند: حوزه های علمیه وظیفه سنگینی در پشتیبانی انسانی و علمی دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از ظهر امروز در دیدار مسئولان و معاونین دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها، فضای كنونی محیط های دانشگاهی را از جهات مختلف كاملاً مساعد، مناسب و برجسته دانستند و تأكید كردند: پیشرفتها و حركتهای علمی دانشگاهها، اردوهای جهادی بی نظیر دانشجویان، بینش و بصیرت سیاسی دانشگاهیان و حضور در صحنه و مواقع حساس، فضای دینی حاكم بر دانشجویان، و تعداد زیاد اساتید مؤمن و علاقه مند به سرنوشت كشور، واقعیات درخشان محیط های دانشگاهی كشور هستند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور روحانیون فاضل دردانشگاهها و ارتباط نزدیك و تنگاتنگ آنان با دانشجویان و اساتید را یكی از نعمت های بزرگ بعد از انقلاب اسلامی برشمردند و افزودند: این فرصت بسیار مهم و گرانبها را باید مغتنم شمرد و اهمیت این موضوع را می توان در تبلیغات سوء و اظهار نگرانی شدید بدخواهان از طرح اسلامی شدن دانشگاهها متوجه شد زیرا یكی از مظاهر اسلامی شدن، حضور روحانیون در دانشگاهها است.
حضرت آیت الله خامنه ای سپس به موضوع وضعیت دانشگاهها اشاره و خاطرنشان كردند: برخی افراد متأسفانه فقط برروی برخی نكات منفی متمركز می شوند و آنها را بزرگنمایی
می كنند و هنگامی هم كه از وضعیت دانشجویان و جوانان اظهار رضایت می شود، آن را نشانه بی اطلاعی از وضع دانشگاهها تفسیر می كنند.
ایشان افزودند: تمجید از وضع دانشگاهها به معنای بی خبری از برخی نكات منفی نیست اما در این موضوع باید همه مسائل را در كنار یكدیگر دید تا بتوان به یك نتیجه گیری واقعی رسید.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به گزارش حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها و همچنین با یادآوری طبیعت جوان و دانشجو و حضور این قشر در یك محیط جمعی به نام دانشگاه و در كنار آن، تبلیغات اغواء گرانه ای كه بصورت گسترده وجود دارد، خاطرنشان كردند: با در نظر گرفتن این مسائل، و همچنین واقعیات علمی و دینی، محیط دانشگاهها، امروز حقیقتاً محیطی مساعد، مناسب و برجسته است.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: در بررسی وضعیت دانشگاهها، نمی توان توقعی را كه از یك محیط طلبگی وجود دارد، به محیط دانشجویی نیز تعمیم داد.
ایشان با تأكید بر لزوم توجه همزمان به مسائل اعتقادی و مسائل معنوی دانشجویان خاطرنشان كردند: باید بنیه فكری دانشجویان را به گونه ای تقویت كرد كه نه تنها متأثر از عوامل سلبی نشود بلكه توانایی اثرگذاری در محیط خود را هم داشته و از لحاظ فكری نیرویی پیشرو باشند.
رهبر انقلاب اسلامی، توجه به مسائل معنوی و روحی دانشجویان را پشتوانه بنیه اعتقادی آنان دانستند و افزودند: باید با نصیحت، موعظه حسنه و رفتار خوب، دل جوان را با خشوع و ذكر و توجه به خدا آشنا كرد.
رهبر انقلاب اسلامی لازمه تأثیرگذاری بر دل جوان را نصیحت مشفقانه در كنار عمل مناسب، و خلوص در عمل بر شمردند و با تأكید بر لزوم ارائه دروس معارف با زبان روز و متناسب با فكر و ادبیات دانشجو، افزودند: حوزه های علمیه وظیفه سنگینی در پشتیبانی انسانی و علمی دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها، دارند.
حضرت آیت الله خامنه ای وظیفه دستگاههای دولتی را هم در این خصوص سنگین خواندند و تأكید كردند: برخلاف برخی مقاطع گذشته، خوشبختانه در دولت فعلی زمینه برای فعالیت روحانیون در دانشگاهها بسیار فراهم است كه باید شكر این نعمت را نیز با استفاده مناسب از این فرصت، بجا آورد.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها، بااشاره به تعلق خاطر بالای نسل كنونی دانشجویان به باورهای دینی و ارزشهای انقلابی گفت: برپایی بزرگترین خیمه های اعتكاف در دانشگاهها، اقامه با شكوه ترین نمازهای جماعت، اردوهای جهادی دانشجویان و استقبال بسیار گسترده از عمره های دانشجویی نمونه هایی از این واقعیت انكارناپذیر است.
وی با اشاره به برنامه های دفاتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها بویژه تأكید بر آشنایی بیشتر دانشگاهیان با جنگ نرم، افزود: از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در دانشگاهها، برنامه ریزی برای برپایی یكصد كرسی آزاداندیشی، برگزاری كارگاهها و نشست های علمی برای اساتید معارف، تهیه متون جدید دروس معارف و ایجاد دفاتر هم اندیشی اساتید در بیش از 100 دانشگاه است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان همچنین به برنامه ضیافت اندیشه ویژه ماه مبارك رمضان در دانشگاهها اشاره كرد و گفت: تاكنون یكصدهزار دانشجو برای ضیافت اندیشه كه در قالب اردوهای دانشجویی در سی استان برگزار خواهد شد، ثبت نام كرده اند.
در ابتدای این دیدار نماز جماعت ظهر و عصر به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه شد.

نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 20 تیر 1389-12:05 ق.ظ

نویسنده :کاربر

وصیتنامه ی اول حاج همت

 


وصیتنامه ی اول حاج همتبسم الله الرحمن الرحیم

هرچه داریم از شهدا داریم و انقلاب حاصل خون شهیدان است.

به تاریخ ۱۳۵۹/۱۰/۱۹ شمسی ساعت ۱۰/۱۰ شب چند سطری وصیتنامه می نویسم .

هرشب ستاره ای را به زمین می کشند و باز این آسمان غمزده غرق ستاره است.

مادر جان ! می دانی تور را بسیار دوست دارم و می دانی که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهیدان داشت .

مادر ! جهل حاکم بر یک جامعه انسان ها را به تباهی می کشد و حکومت های طاغوت مکمل این جهلند و شاید قرن ها طول بکشد که انسانی از سلاله ی پاکان زاییده شوند و بتوانند رهبری یک جامعه ی سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را دردست گیرد و امام تبلور سلاله ی ادامه دهندگان راه امامت و شهامت وشهادت است.

مادر جان ! به خاطر داری که من برای یک اطلاعیه ی امام حاضر بودم بمیرم؟

کلام او الهام بخش روح پر فتوح اسلام در سینه و وجود گندیده ی من بوده وهست .

اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهید برایم دعا کنندتا شاید خدا من روسیاه را در درگاه با عظمتش به عنوان یک شهید بپذیرد .

مادر جان ! من متنفر بودم وهستم از انسان های سازشکار و بی تفاوت و متاسفانه جوانان که شناخته کافی از اسلام ندارند و نمی دانند برای چه زندگی می کنند و چه هدفی دارند و اصلا چه می گویند بسیارند .

ای کاش به خود می آمدند .

از طرف من به جوانان بگویید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است به پا خیزید و اسلام را و خود را دریابید .

نظیر انقلاب اسلامی ما در هیچ کجا پیدا نمی شود نه شرقی نه غربی.

اسلامی که : اسلامی ... ای کاش ملت های تحت فشار مثلث ( زور و زر و تزویر ) به خود می آمدند و آنها نیز پوزه استکبار را بر خاک می مالیدند.

مادر جان ! جامعه ی ما انقلاب کرده و چندین سال طول می کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسان ها بیرون برد ولی روشنفکران ما به این انقلاب بسیار لطمه زدند زیرا نه آن را می شناختند و نه برایش زحمت و رنجی متحمل شده بودند. از هر طرف به این نونهال آزاده ضربه زدند ولی خداوند مقتدر است .اگر هدایت نشدند مسلما مجازات خواهند شد .

پدر و مادر من ! من زندگی را دوست دارم ولی نه آنقدر که آلوده اش شوم و خویشتن را گم و فراموش کنم .

علی وار زیستن و علی وار شهید شدن حسین وار زیستن و حسین وار شهید شدن را دوست دارم .

الگوی جاوید یک مومن از بند هوی و هوس رستن است و من این الگو را نیز دوست داشتم .

شهدات در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم و جور و شرک و الحاد می زند و خواهد زد و تاریخ اسلام این را ثابت کرده است .

پدر ! ما فردا می رویم به جنگ با انسانها یی که چون کفار در صدر اسلام نمیدانند چرا و برای چه می جنگند جنگ با دموکرات یا در حقیقت آلت دست بعث بغدادعراق .

ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استعمار چقدر جامعه ی ما را به لجن زار کشیده است ولی چاره ای نیست . اینها سد راه انقلاب اسلامی اند پس سد راه اسلام . باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود .

مادر جان ! به خدا قسم اگر گریه کنی و به خاط من گریه کنی اصلا از تو راضی نخواهم بود . زینب وار زندگی کن و مرا نیز به خدا بسپار .

( اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک )

اسلام دین مبارزه و جهاد است و در این راه احتیاج به ایمان و ایثار و استقامت است .

خواهران و برادرانم و همچنین پدرم ! مرا ببخشید و از آنها می خواهم که راهم را ادامه دهند .

والسلام - محمد ابراهیم همت

ساعت ۱۵/۱۲ پاوه - اتاق تحقیقات سپاهنظرات() 

تاریخ:شنبه 19 تیر 1389-11:29 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آیندگان تو را خواهند شناخت ! شعیب بن صالح یا .....

آیندگان تو را خواهند شناخت ! شعیب بن صالح یا .....

احمدی نژاد ، معمای بزرگ!

از مرید مشایی تا منجی انقلاب؟!

یک نفوذی از انجمن حجتیه یا شعیب بن صالح؟!

 

فضای سیاسی ایران و جهان ، نزدیک به 5 سال است که از وجود شخصیتی بسیار قدرتمند متاثر است ، ایجاد اتحادی بسیار قوی و محبتی شگفت  در توده های مردمی که تنها در مورد شخصیتهای الهی می توان یافت ، احمدی نژاد  را به معمایی پیچیده تبدیل کرده است ، در جبهه خارجی ، دوست و دشمن ، مواضع ، بیانات و شجاعت وی در به چالش کشیدن استکبار و صهیونیسم را بی نظیر می دانند. تمجید  مکرر مقام عظمای ولایت از سیاست خارجی شجاعانه و فعال دولت مکتبی یادآور تعبیر دشمنان و دوستان از موج  ظهور احمدی نژاد است ، « موج دوم انقلاب خمینی »

با این حال عملکرد 2 ساله گذشته احمدی نژاد  تردیدهایی جدی در مورد وی حتی در میان طرفداران سابقش مطرح کرده و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله) باعث سرخوردگی آنان گردیده است. ما در این مجال کوتاه سعی داریم با مرور خلاصه چگونگی ظهور احمدی نژاد ، دیدگاههای مطرح شده در مورد شخصیت و عملکرد وی و در نهایت پاسخ به برخی شبهات موجود ، به این بحث مهم بپردازیم.

ظهور یه منجی در لحظاتی سخت

در دوم خرداد 76 موج فتنه برمی خیزد و با قدرت به پیش می رود.

(لحظات سخت انقلاب ، آتش فتنه در پایتخت ایران اسلامی)

تیرماه ۷۸ است و تهران ، در آتش آشوبی سخت ، می سوزد ، مدتی بعد در اوج قدرت و فشار منافقین، رهبری عزیز ، با سخنانی آتشین دشمنان داخلی و خارجی را تهدید به قیام عاشورایی می کند.

(تهدید به قیام عاشورایی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله) در پی پیشروی قدم به قدم و فتنه انگیزی جریان نفاق)

سال 80 است ، منافقین با طرح لوایحی در مجلس و دولت قصد دارند تا آرزوی فتح قدم به قدم ارکان قدرت و تسخیر کامل انقلاب را محقق سازند ، رهبری عزیز با اقتدار وارد می شود و ضمن تهدیدی آشکار،  می فرماید : اگر مسئولین بخواهند انقلاب را از مسیر خود  منحرف کنند ، من مردم را وارد صحنه خواهم کرد ، دشمن جدی بودن تهدید را خوب می فهمد!

سال 82 در حالی که بسیاری از مسئولین انقلاب از لشگرکشی استکبار به منطقه و تکمیل حلقه محاصره ایران ، وحشت کرده اند ، دشمن داخلی با جسارت تمام با تعارف جام زهر به ولایت ، خواستار تسلیم در برابر آمریکا می گردد و رهبری عزیز همچنان مظلومانه و البته با اقتدار، سکوت می کند.   

اما عقب نشینی های نظام در مقابل استکبار مخصوصا در قضیه هسته ای همچنان ادامه دارد تا اینکه ....

ظهور در نقطه عطف

تا اینکه اتفاقی بزرگ و مبارک در نقطه عطف انتخابات 84 رخ می دهد ، مردی گمنام با ادبیات اسلام انقلابی و با دستانی خالی  و توکلی شگفت ، ظاهر می شود و در حالی که در میان دلسوزان انقلاب اختلاف و پراکندگی وجود دارد ، به طور خارق العاده ای  از توده های مستضعف و متدین دلبری کرده و آنها را با  محبتی عجیب متحد می سازد و در کمال ناباوری و با وجود هجم  تبلیغات و تخریب بسیار گسترده بر علیه  او از گرد و غبار انتخاباتی سخت ، فاتح و پیروز بیرون می آید و همه چیز به یکباره دگرگون می گردد.

(احمدی نژاد در اوج اختلاف اصولگرایان در سال ۸۴، بدون کمترین امکانات ، یکه و تنها وارد صحنه شد و با خلق شگفتی عملاً کشور را از سیطره جریان نفاق نجات داد)

عقب نشینی های مکرر و قدم به قدم نظام متوقف و حملاتی سهمگین به پیکره استکبار و صهیونیسم  آغاز می گردد. تفرعن مسئولین و خوار دیدن مستضعفین جای خود را به موج فراگیر خدمت رسانی میدهد و حتی نقاط دورافتاده ایران اسلامی نیز از این موج بی بهره نمی ماند. توجه به مهدویت در سخنان احمدی نژاد بسیار برجسته است و رایحه نام و یاد امام زمان(عج) کشور را فرا می گیرد.

روح تازه ای در کالبد انقلاب دمیده می شود ، همان تعبیر گویای« موج دوم انقلاب خمینی(ره)»

جنگ و گریز با اژدهای هفت سر زر و زور و تزویر به سختی هرچه تمام تر تا سال 88 ادامه می یابد و البته این بار جریان نفاق با تمام امکانات به صحنه می آید در اتحادی آشکار با دشمن خارجی.

رهبری عزیز چند ماه قبل از انتخاب سرنوشت ساز  88 ، دلسوزان نظام را از خطری بسیار بزرگ می ترساند ، خطر نابودی انقلاب توسط شاه سلطان حسین ها و البته بسیاری باور نمی کنند!

(رقابت بسیار سخت دو جریان  کاملاً متضاد در نقطه عطف ۸۸

نماینده ای از جامعه مهدوی رودروی نماینده تمدن غرب)

در آستانه انتخابی بزرگ و سرنوشت ساز ، شور و هیجانی بسیار شدید کشور را فرا می گیرد و در نقطه عطف ، رقابت سخت 88 آغاز می گردد ، دشمن با تمام توان به میدان آمده است ، بار دیگر الطاف بزرگ خدا ظاهر می شود و احمدی نژاد این بار نیز با درخششی دیگر ، دشمن قدرتمند را شکست می دهد ، بسیاری وقتی بیدار می شوند و خطر بزرگ شاه سلطان حسین ها را می فهمند که ماههاست کشور اسلامی در آتش  اغتشاش و آشوب می سوزد و دجال سبزپوش با اهانتهای مکرر به مقدسات نقاب از چهره برمی دارد.

۵ دیدگاه مختلف در مورد شخصیت احمدی نژاد و عملکردش :

ما خلاصه ای از روند ظهور دکتر و مواجه اش با دشمن و اهمیت آن را بررسی کردیم ، حال می خواهیم به طور جزئی تر عملکرد ایشان را مورد نقد و بررسی قرار داده و به شبهات مطروحه پاسخ گوییم.

در مورد شخصیت احمدی نژاد در حال حاضر چند دیدگاه در کشور وجود دارد :

1- طرفداران شعیب بن صالح بودن احمدی نژاد :

 عده ای از طرفداران سرسخت دکتر اعتقاد دارند با توجه به متن بالا و تاثیر شگرف  ایشان و البته تطبیق زیاد نشانه های یکی از شخصیتهای بسیار مهم دوران ظهور بنام شعیب بن صالح بر احمدی نژاد  و همچنین دلایل عقلی دیگر( که در طی مقاله ای جداگانه به طور مبوسط عرض خواهد شد ) ایشان همان شعیب بن صالح ، طلایه دار لشگر امام زمان(عج) است. ( البته این مسئله در ابتدا توسط محققین لبنانی مطرح شده و بطور گسترده ای توسط حزب الله در قالب کتابی در لبنان منتشر گردید و محققین داخلی نیز با اسناد و شواهد روایی آن را به اثبات رسانده اند) و با این دیدگاه بسیاری از اشکالات مطرح شده در مورد او را رد کرده و ضمن پذیرش برخی اشتباهات دکتر ، معتقدند که در موارد مهم مانند قضیه مشایی و مذاکره با آمریکا و ... ایشان ضمن داشتن رفتار مبهم و پیچیده به خطا نمی رود و با عملکرد مبهم در این زمینه ، اهدافی خاص را در مواجه با کفار و منافقین دنبال می کند.

2- یک انقلابی بزرگ که دیگر ظرفیت لازم برای ادامه حرکت آرمانی را ندارد!

 گروهی از طرفداران معتدل تر دکتر ، ضمن قبول تاثیر دکتر در مسیر انقلاب و نقاط قوت و قدرت او معتقدند که اینک دکتر به اشتباهات فاحشی رسیده است و البته فعلاً نیز ضمن حمایت از او معتقدند که ظرفیت دکتر تا این اندازه بوده و به عبارتی دیگر با اشتباهات مکرر و بزرگ ، دکتر دیگر مرد میدان عدالت نیست. هرچند اینک مجبورند از او حمایت کنند ، اما اعتقاد دارند که دکتر باید محکم به نقد و چالش کشیده شود و اشتباهاتش گوشزد گردد. این گروه  بیشتر در میان خواص و فعالین سیاسی حضور دارند.

3- عموم مردم : حمایت ، بدون توجه به مسائل حاشیه ای دکتر 

 توده های مردمی و عوام الناس که در مسائل سیاسی زیاد غور نمی کنند ، ضمن حمایت از احمدی نژاد ، منتظر تغییرات وعده داده شده  هستند و زیاد به مسائل حاشیه ای دکتر توجهی  ندارند.

4- یک انجمن حجتیه ای نفوذی!

 طیفی بسیار اندک(مخصوصا در قم) در میان مذهبیون هستند که از دشمنان سرسخت دکتر بوده و معتقدند که دکتر منافقی چند لایه است!! و البته جزو انجمن حجتیه!! ، این گروه اهداف خیرخواهانه داشته و هدفشان فقط رضایت خدا و هدایت و سلامت انقلاب است اما به واسطه عملکرد بسیار پیچیده دکتر و همچنین جوسازیهای بسیار زیاد گروه پنجم یعنی جریان نفاق  و البته دلایل خاص خود ، به چنین تحلیلی رسیده اند. لازم به ذکر است که هسته اولیه این گروه در ابتدا از حامیان ضعیف دکتر بوده اند.

5- انجمن حجتیه ای ، سرکرده عناصر افراطی ، دیکتاتور و هزاران تهمت دیگر

جریان نفاق یا مافیای زر و زور و تزویر که با آمدن دکتر بخش وسیعی از حیطه قدرت خود را از دست داد در طول 5 سال گذشته با تمام امکانات مادی و قدرت رسانه ای و نفوذیهای خود سعی در تخریب چهره دکتر و نشر اکاذیب و تهمت ها  در مورد وی کرد علی الخصوص در حوزه  مهدویت ! مانند تهمت  پهن کردن جانماز خالی برای امام زمان(عج) ، کنار گذاشتن غذا برای آقا ، بی توجهی به مقام معظم رهبری و توجه صرف به امام زمان(عج) و ..... که مجموعه این تهمت ها در کنار بعد برجسته مهدویت در شخصیت دکتر باعث شد که تهمت انجمن حجتیه ای بودن ایشان در محافل گوناگون مطرح گردد.

هرچند مافیا با طرح این موضوع تنها هدف کنار زدن وی و رسیدن مجدد به قدرت را دنبال می کرد و بحث انجمن حجتیه بهانه ای بیش نبود ، اما سیل گسترده اینگونه تهمتها و تخریبها در کنار عملکرد مبهم ، پیچیده و بعضاً متناقض و البته برخی اطرافیان مسئله دار دکتر، برخی طرفداران ضعیف و سابق وی را دچار تردید جدی نمود و تا حد دشمنی با وی کشاند.

اما حقیقت چیست ؟  

آیا احمدی نژاد واقعاً عضوی از انجمن منحرف حجتیه است که با زیرکی تمام توانسته است با عوام فریبی بر موج احساسات مردمی  سوار شده و به کانون قدرت نفوذ کند؟!

آیا احمدی نژاد همان شخصیت موثر، مقتدر و الهی شعیب بن صالح است که این قدرت نمایی ها و محبت عمیق و بی شائبه مردم نیز از این مسئله  ناشی می شود؟! اگر اینگونه است عملکرد متناقض 2 سال گذشته وی چه توجیهی می تواند داشته باشد؟!

آیا احمدی نژاد فردی نیک سیرت و البته قدرتمند است که در مقطعی توانست کارهای بزرگی انجام دهد ولی دیگر در شرایط  کنونی  قدرت و کارآمدی و توان لازم را برای حرکت آرمانی انقلاب ندارد؟!

 آیا احمدی نژاد عضوی از انجمن حجتیه است؟!

به استحضار عزیزان رسید که این شایعه در ابتدا از سوی مافیای قدرت و ثروت منتشر شده و در ادامه مستمسک عده ای از مذهبیون با درک سیاسی اشتباه در این زمینه قرار گرفت ،

 دلایل رد این شایعه:

اولاً انجمن حجتیه سالهاست که تظاهر خارجی ندارد و اگر وجود خارجی داشته باشد بصورت ضعیف در گوشه ای مشغول فعالیت است. خب این انجمن بسیار ضعیف چگونه می تواند عضوی بسازد که اینگونه جهان را تکان دهد و در قامت یک منجی انقلاب ظاهر گردد؟!

ثانیاً تفاوتهای فاحشی میان افکار و عقاید و عملکرد احمدی نژاد از اساس و بنیان با انجمن حجتیه وجود دارد ، اصلی ترین شعار مهدوی دکتر این است : « باید ایران عزیز را بسازیم (از هر لحاظ) تا سکوی پرش به جامعه مهدوی و ظهور حضرت باشد » یعنی در واقع ما مقدمه ساز ظهوریم، در حالی که اصلی ترین تفکر حاکم بر انجمن حجتیه ، خمودگی و سستی و حتی کمک به فساد برای عالم گیر شدن جهت تعجیل در ظهور است. آیا این دو موضوع ، قابل جمع است؟!

ثالثاً : دشمنی آشکار و شدیدی میان جریان نفاق و احمدی نژاد و همچنین استکبار و احمدی نژاد وجود دارد که حکایت از صراط مستقیم اوست در حالی که اگر احمدی نژاد در صراط مستقیم نبود قطعا با جریان نفاق و استکبار نه تنها دشمنی نداشت که قطعاً روابط گسترده پیدا و پنهانی نیز می داشت.

 

آیا احمدی نژاد  دیگر توان لازم برای ادامه حرکت آرمانی را ندارد؟!

طرفداران این نظریه ضمن پذیرش نقاط قوت دکتر ، با اوضاع پیش آمده و ابهامات و تناقضات عملکردی وی ، ظرفیت وی را برای ادامه راه آرمانی انقلاب کافی نمی دانند لیکن عملاً چاره ای جز حمایت از وی نمی بینند.

سئوال اساسی که در اینجا مطرح می گردد این است که چگونه ممکن است ظرفیت وجودی دکتر برای از سرگذراندن نقاط عطفی مانند انتخابات 84 و 88 کافی باشد ولی در مسائل بسیار پیش پا افتاده تر مانند مشایی و ...  دکتر این توان را نداشته باشد؟!

به عبارت دیگر احمدی نژادی که توانست با نمایش ابعاد مختلف از ظرفیت خویش مانند زهد و تقوا ، سخت کوشی و تواضع ، صلابت و استواری ، شعور بالای سیاسی و .... حماسه 84 و 88 را خلق کند ، اینک از درک قضیه بسیار آشکار مشایی یا قبح مذاکره با آمریکا عاجز است؟!

آیا فردی که توانست جبهه نفاق داخلی را دوبار با شکست مفتضحانه روبرو سازد ، اینک به عروسک خیمه شب بازی مشایی تبدیل شده و آبروی خویش را به پای او می ریزد؟! یا در قضیه مذاکره با آمریکا چون کودکان فریب خورده و می خواهد با سادگی جلوی استکبار فرش قرمز پهن کند؟!

(احمدی نژاد در بازی حمایت های آشکار از مشایی چه اهدافی را دنبال می کند؟!)

آیا فردی که با قدرت شگفت خویش ، موج دوم انقلاب را ایجاد کرد  ، آن قدر ضعیف و ناتوان است که تحت تسلط و نفوذ  فرد معلوم الحالی مانند مشایی قرار گیرد؟!

آیا فردی که دهها تن از خبرنگاران جنجالی ، تئوریستن ها و متفکرین غربی حریف او نشده اند ، اینک از درک مسئله مشایی ناتوان است؟! آیا احمدی نژادی که بازیچه و عروسک مشایی و مفسدین اقتصادی شود عملا می تواند با قدرت خویش جهان را بلرزاند؟

(آیا عاقلانه است که بپذیریم احمدی نژادی که در زیرکی و هوشمندی جهان را به تحیر واداشته است اینک در مسئله آشکار مشایی به بیراهه می رود؟!)

  آیا طرح رابطه مریدی و مرادی بین دکتر و مشایی یا تسلط و نفوذ شدید مشایی بر دکتر یا  فوق العاده بودن مشایی برای دکتر ، خنده دار نیست؟! قبول این شایعات تا چه اندازه با دیدگاه ولایت در مورد هوشمندی دکتر هم خوانی دارد؟! طرفداران این شایعات چگونه می توانند این سئوالها را پاسخ گویند؟!

و البته این سئوالات در مورد مسائل جنجالی دیگر  مانند مذاکره با آمریکا ، انتصابهای دکتر و ... مطرح است.

انگیزه احمدی نژاد از رفتار مبهم و متناقض در قضیه مشایی و سایر موارد مشابه چیست؟!

با نگاه سطحی آنچه به ذهن می آید انگیزه های مادی و منفعت طلبانه و ضعفهای شخصیتی است مانند : منافع شخصی دکتر و مشایی ، رابطه مرید و مرادی بین این دو ، لجبازی و     یک دندگی احمدی نژاد و اصرار بیهوده بر نظر خود ، وجود استعدادهای ناشناخته در مشایی که فقط دکتر خبر دارد ، گروگان بودن دکتر در دستان مشایی و داشتن نقطه ضعف ، عدم شجاعت ، درک نادرست مسئله و  .... 

 همه آنهایی که دکتر را به خوبی شناخته اند ، طرح این مسائل را خنده دار می دانند!!

پس حقیقت چیست؟!

احمدی نژاد همان احمدی نژاد قهرمان است ، این مشائی است که بازیچه و در واقع کارت بازی اوست.

مقام معظم رهبری(مدظله) ، چند ماه پیش و در حکم تنفیذ دکتر را به صفات مهمی چون شجاعت ، سخت کوشی و هوشمندی توصیف کرد ، مصادیق شجاعت و سخت کوشی دکتر بر همگان آشکار است ، اما آیا ما تا کنون در مورد مصادیق هوشمندی دکتر فکر کرده ایم ؟ آیا نمی توان ظهور صفت هوشمندی احمدی نژاد را در این مسائل پیچیده که ما از درک علل آن درمانده ایم ، دانست؟!

به عبارت دیگر آیا در مبارزه با شبکه بسیار پیچیده زورگویان داخلی و خارجی می توان ساده و آشکار رفتار کرد؟ آیا نمی توان ترفندهای احمدی نژاد و البته بازی ماهرانه او با خطوط قرمز را از مصادیق هوشمندی وی دانست ؟

آیا نمی توان فرض کرد که دکتر مانند قضیه مکر حضرت یوسف و برادرش بنیامین برای پیش برد امور ، در این برهه حساس برای گمراهی جبهه باطل در داخل و خارج  دست به رفتار متناقض و گاه اشتباه خودخواسته می زند؟!

(برخی از بزرگان دینی مانند حضرت یوسف در شرایطی ، از رفتار پیچیده و مبهم(مانند پنهان کردن پیمانه طلا در بار گندم بنیامین و تهمت دزدی به او ) برای پیش برد امور بهره جسته اند)

البته درک و تشریح اهداف دکتر در جنگ پیچیده نرم ، هم احاطه کامل و آگاهی و حضور در میدان را می طلبد و هم هوشمندی بالا را که قطعاً هیچ کدام را ما نداریم ، ما فقط می توانیم با توجه به گذشته درخشان وی و اعتماد بر شخصیت و توان احمدی نژاد و البته حمایت ولایت از ایشان ، بر او اعتماد کرده و ضمن نقد منصفانه بر اطرافیان دکتر ، از هرگونه پیش داوری و تحلیل اشتباه یا تخریب در مورد وی و عملکردش بپرهیزیم.

طرفداران این فرضیه که همان معتقدان به رسالت بزرگ و تاریخی احمدی نژاد در این برهه حساس از تاریخ جهان هستند ، اعتقاد دارند که این بازی بزرگ با اهدافی خاص توسط  احمدی نژاد  در ابعاد داخلی و جهانی در جریان است و رفتار پیچیده و متناقض و مبهم احمدی نژاد در این راستا قابل تفسیر است.

احمدی نژاد با بازی مشایی ، مذاکره با آمریکا و ...  چه اهدافی را دنبال می کند؟!

البته امکان دارد که مجموعه ای از اهداف ، مورد نظر  باشد ، آنچه به صورت کلی به دست می آید این است که احمدی نژاد با بازی هوشمندانه و ماهرانه با کارت جنجال برانگیز مشایی در لحظات حساس و مورد  نیاز ، امواج کاذبی ایجاد می کند و امواج فتنه را خوابانده و ذهن جامعه و نخبگان را از اثرگذاری موج فتنه منحرف می نماید ، یعنی مشایی کارت بازی دکتر است برای رو کردن در لحظات حساس ، و البته بازی مذاکره با آمریکا برای ایجاد اختلاف در دشمنان خارجی برای شکستن وحدت و اتفاق نظر آنها در تحت فشار قرار دادن یا حمله به ایران.

(این مرد شجاع و سختكوش و هوشمند را به ریاست جمهورى اسلامى ایران منصوب می كنم. مقام معظم رهبری(مدظله) - حکم تنفیذ ۸۸)

این تحلیل از عملکرد احمدی نژاد کاملا با توصیف ولایت مبنی بر هوشمندی وی هماهنگ است والا تحلیلی که دکتر را بازیچه مشایی و تحت تاثیر وی بداند ، یا وی را چون افراد ساده لوح فریب خورده مذاکره با آمریکا بداند ، در تناقض کامل با دیدگاه ولایت در مورد هوشمندی دکتر قرار دارد.

تقیه و عملکرد پیچیده برای حفظ جان شعیب!

انشاالله در طی روزهای آینده و طی اثبات شعیب بن صالح  بودن دکتر ، دلیل دیگری هم برای درک رفتار مبهم دکتر ذکر خواهد شد و آن ایجاد شک و دودلی در دشمنان و حتی دوستان و ایجاد نوعی حصار امنیتی توسط دکتر برای مصون ماندن از خطرات حضور آزاد در میان مردم و حفاظت جانی شعیب بن صالح  است.

یعنی کاملاً آشکار است که دشمن اگر یقین کند که دکتر همان شخصیت مهم زمان ظهور یعنی طلایه دار لشگر امام زمان(عج) است ، قطعاً به هر قیمتی درصدد حذف او برمی آید و دکتر نیز نمی تواند آزادانه به ایفای نقش خود و حضور آزاد در میان مردم که لازمه ادامه روند تغییرات است ، بپردازد ، همانگونه که بنا بر فرمایش محققین خود نام شعیب به صالح مستعار بوده و با رمز بیان شده است تا شعیب بتواند به دور از خطرات جانی به ایفای نقش خود بپردازد و البته با این تحلیل ، عملکرد مبهم و پیچیده دکتر در این راستا قابل تفسیر است.

........................................................

- بنده بارها و بارها در گفتگوی با مخالفان دکتر مخصوصا گروه چهارم ، پرسشی را مطرح نموده ام که تا کنون جوابی نیافته ام :

- اگر در انتخابات 22 خرداد ، احمدی نژاد نبود ، ما دلسوزان انقلاب باید چه خاکی بر سر      می ریختیم تا فرقه سبز به نمایندگی آمریکا و اسرائیل به راحتی آب خوردن و رای دادن در یک روز ایران اسلامی را اشغال نکنند؟!( اگر کسی توانست به این سئوال بی جواب ، جوابی بدهد! بدهد!)

- به طور خلاصه سه دلیل می توان برای رفتار مبهم و متناقض دکتر آورد : ۱- ایجاد امواج ساختگی برای شکستن امواج فتنه ها ،۲-  تقیه و رفتار پیچیده برای حفاظت جانی خود ،۳-  ایجاد شک و تردید در صفوف متحد دشمنان و متزلزل کردن اراده آنها در وارد کردن فشارهای اقتصادی ، سیاسی و نظامی!(مثلا در بازی مذاکره با آمریکا)

منبع : سکوت دلنظرات() 

تاریخ:شنبه 19 تیر 1389-05:45 ب.ظ

نویسنده :کاربر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان نظام: بیداری روزافزون دنیای اسلام آغاز زوال آمریكا و قدرت های استكباری است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان نظام:
بیداری روزافزون دنیای اسلام آغاز زوال آمریكا و قدرت های استكباری است

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تغییر شرایط دنیا و بیداری اسلامی روزافزون در دنیای اسلام، افزودند: یكی از دلایل آغاز زوال قدرتهای استكباری، بیداری اسلامی مسلمانان است كه موجب شده این قدرتها، توانایی گذشته را نداشته باشند و شرایط كنونی امریكا مؤید این مطلب است.-------------------------------
  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، همزمان با سالروز بعثت پیامبر اعظم اسلام حضرت محمد (ص)، رهبر انقلاب اسلامی امروز در دیدار مسئولان نظام، سفرای كشورهای اسلامی در تهران، و جمعی از قشرهای مختلف مردم، بعثت را مقطعی بسیار حساس و آغاز راهی برای حركت در جهت سعادت انسانها و تأمین خواست های فطری و تاریخی بشر دانستند و تأكید كردند: بعثت پیامبر اسلام (ص) و آیین اسلام پیام آور عدالت، صلح، امنیت و آرامش، و سلامت برای انسانها است و سرانجام این راه توحیدی، براساس وعده صادق الهی، فلاح و رستگاری و پیروزی برای پویندگان آن است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تبریك عید مبعث نبی مكرم اسلام (ص)، بعثت را به دلیل گشوده شدن راههای عدالت، صلح، امنیت و آرامش و سلامت، بعثتِ رحمت الهی خواندند و افزودند: این راههای آرامش و امنیت از محیط درونی قلبی انسان تا محیط جامعه و محیط بین المللی امتداد یافته است و آن كسانی كه در اسلام به عنوان معارضان این راههای رستگاری معرفی می شوند، همان افراد و جریانهایی هستند كه با سعادت واقعی بشریت مخالفند.

ایشان با اشاره به آیات قرآن كریم و سیره نبوی كه مسلمانان را به ایستادگی در مقابل معارضان سعادت بشریت فرا می خواند، خاطرنشان كردند: اسلام همه انسانها را با استدلال روشن، به زندگی سعادت آمیز در زیر سایه صلح و عدالت و امنیت دعوت می كند، اما در مقابل كسانی كه معارض این راه هستند، دستور به ایستادگی قاطعانه و غیرمنفعلانه می دهد.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: در طول تاریخ، معارضینِ راه نورانی سعادت بشریت، جنگ را نه برای استقرار عدالت و صلح بلكه برای توسعه قدرت، گسترش بی عدالتی و سلب امنیت انسانها به راه انداخته اند و امروز نیز قدرتهای مسلط و مستكبر دنیا، با استفاده از فناوریهای جدید و تسلیحات پیشرفته از جمله سلاح هسته ای، همان مسیر جاهلیت را با ظاهری مدرن ادامه می دهند.

حضرت آیت الله خامنه ای تسلیحات نظامی قدرتهای استكباری و هزینه سرسام آور آنها را یكی از مسائل غم انگیز دنیای امروز خواندند و خاطرنشان كردند: تا زمانی كه ابرقدرتها سلسله جنبان مسائل جهانی باشند، جنگ، ناامنی و بی عدالتی در جهان ادامه خواهد داشت.

ایشان با تأكید بر اینكه در طول 45 سال از پایان جنگ جهانی دوم تا سال 1990 میلادی، فقط سه هفته در دنیا جنگ وجود نداشته است، افزودند: این جنگ ها را همان كسانی به پا می كنند كه رتبه اول تولید تسلیحات را دارند و به دنبال كسب منافع حاصل از فروش جنگ افزارهای نظامی خود هستند و ادعای امریكا مبنی بر جنگ برای استقرار امنیت و عدالت، دروغ محض است.

رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به آمارهای رسمی درخصوص هزینه نظامی 600 میلیارد دلاری امریكا در سال گذشته میلادی، تأكید كردند: این جنگ افزارهای نظامی، صرف سركوب ملت مسلمان افغانستان، در قبضه نگه داشتن ملت عراق و همچنین كمك به رژیم خبیث صهیونیستی برای ملتهب نگه داشتن خاورمیانه، می شوند.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان كردند: امروز متأسفانه چنین نظام طاغوتی جاهلانه ای، در دنیا و بر زندگی انسانها حاكم است اما چون این روش برخلاف سنت الهی در آفرینش و برخلاف حق است، از بین رفتنی است و نشانه های زوال آن نیز آشكار شده است.

ایشان با اشاره به تغییر شرایط دنیا و بیداری اسلامی روزافزون در دنیای اسلام، افزودند: یكی از دلایل آغاز زوال قدرتهای استكباری، بیداری اسلامی مسلمانان است كه موجب شده این قدرتها، توانایی گذشته را نداشته باشند و شرایط كنونی امریكا در مقایسه با گذشته، مؤید این مطلب است.

رهبر انقلاب اسلامی با تأكید بر ضرورت اتحاد بیش از پیش مسلمانان خاطرنشان كردند: معارضین راه توحید و راه سعادت بشریت، در هر نقطه‌ای كه بیداری اسلامی بیشتر باشد، احساس خطر بیشتری می كنند، و به همین دلیل است كه امروز، دشمنی ها با جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته است.

حضرت آیت الله خامنه ای، جمهوری اسلامی ایران را پرچمدار بیداری، اتحاد و عزت ملتهای مسلمان دانستند و تأكید كردند: 31 سال است كه قدرتهای استكباری علیه نظام اسلامی تلاش می كنند و 31 سال است كه با وجود همه این دشمنی ها، جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی، قویتر و ریشه دارتر از گذشته شده است.

ایشان با تأكید بر اینكه این روند همچنان ادامه خواهد داشت و وعده صادق خداوند، زوال و نابودی باطل است، افزودند: هرچه بر میزان دشمنی ها افزوده شود، عقبه های مردمی در دنیای اسلام بیشتر خود را بازخواهند یافت و ملتها و دولتهای اسلامی نیز باید بیش از پیش اعتماد به نفس داشته باشند و از قدرتهای مستكبر نهراسند زیرا نیروی آنها جعلی و غیرواقعی و رو به زوال است.

در ابتدای این دیدار آقای دكتر احمدی نژاد رئیس جمهور با تبریك مبعث پیامبر اسلام (ص)، هدف و حقیقت بعثت را دعوت به دین حنیف منطبق بر فطرت انسانها و نجات انسانیت برشمرد و گفت: پیام بعثت پیامبر اسلام (ص)، عبودیت خدا، كلمه توحید، برپایی عدالت، ایستادگی در برابر طاغوتها و شیاطین است كه نتیجه آن فلاح و رستگاری انسانها است.
رئیس جمهور با اشاره به هراس روزافزون قدرتهای شیطانی از بیداری فطرتهای انسانی تأكید كرد: همانگونه كه خداوند وعده كرده، صالحان وارث زمین خواهند شد و ثمره بعثت پیامبر اسلام (ص) با رهبری فرزند برومندش حضرت حجت (عج)، به بار خواهد نشست.

نظرات() 

تاریخ:شنبه 19 تیر 1389-05:43 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آیت‌الله خامنه‌ای به شایسته‌ترین نحو ویژگی‌های حاكم اسلامی را دارند

آیت‌الله نوری‌ همدانی در جمع اقشار مختلف مردم كرمان:
آیت‌الله خامنه‌ای به شایسته‌ترین نحو ویژگی‌های حاكم اسلامی را دارند

  آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: در اسلام حاكم باید پیامبر(ص)، امام معصوم (ع) و یا فردی فقیه كه دارای عدالت و تقوا در حد بالا، مدیر و مدبر و در نهایت بسیار شجاع باشد و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به شایسته‌ترین نحو این ویژگی‌ها را دارا هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از كرمان، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش‌از‌ظهر امروز در جمع اقشار مختلف مردم كرمان در مصلای امام علی(ع) این شهر با تبریك بعثت رسول اكرم(ص) اظهار داشت: یكی از كارهای مهمی كه پیامبر(ص) در دوران 23 ساله رسالت خویش انجام دادند،‌ ایجاد حكومت اسلامی بود.
وی با اشاره به نقش‌آفرینی حكومت در زندگی بشر افزود: بشریت به حكومت احتیاج دارد، جریان‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی همه به حكومت بر می‌گردد.
نوری‌همدانی تصریح كرد: پیامبر اكرم(ص) در سال ششم بعثت نامه‌ای به منظور ایجاد یك حكومت الهی به تمام سلاطین دنیا نوشتند و آنها را به اسلام دعوت كردند.
وی خاطرنشان كرد: در رأس این حكومت الهی و اسلامی، پیامبر خدا(ص) بود و اگر ایشان حضور نداشته باشد، امام معصوم(ع) و جانشین بر حق ایشان به عنوان سمبل امامت برای حكومت معین می‌شود.
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به آیات قرآن مبنی بر تكمیل دین با قرار گرفتن پیامبر(ص) و یا معصوم(ع) در رأس حكومت گفت: آخرین فریضه از فضائل الهی و رسالت پیامبر اسلام(ص) با این آیه تكمیل می‌شود.
نوری‌همدانی با اشاره به انحرافات به وجود آمده بعد از رحلت پیامبر اكرم(ص) اظهار داشت: بعد از رحلت پیامبر انحرافی از مسیر نقش‌آفرین به وجود آمد، اهل‌بیت(ع) را كنار زدند و بنی‌امیه، بی‌عباس، غزنویان، سلجوقیان، تیموریان، صفویه، افشاری، زندیه، قاجاریه و پهلوی همه اینها انحراف از مسیر اسلام است.
وی سلطنت را در اسلام خارج از مشروعیت عنوان كرد و افزود: این انحراف فرد را زیر سیطره استبداد سلاطینی برد كه به غیر از استبداد، لذت‌گرایی، خودكامگی، جمع مال و ثروت چیز دیگری نمی‌خواهند و مردم دچار فقر فرهنگی و مالی می‌شوند.
نوری‌همدانی تصریح كرد: كم‌كم این سلاطین مرتبط زیر سیطره استكبار جهانی واقع شدند، روزی روسیه بر ایران مسلط شد و بعد از آنها انگلستان و در سال 1332 آمریكا بر ایران سلطه یافت.
این مرجع تقلید خاطرنشان كرد: اما در نهایت در سال 57 با لطف خدا و قیام فقیهی فرزانه، قهرمان میدان علم و قلم، عارفی حماسه‌آفرین با فكری مواج و خلاق، زمان‌شناس و جهان‌شناس، فریادگری باصلابت، مجاهدی توانا حضرت امام خمینی(ره) اسلام به پیروزی رسید.
وی گفت: مردم نیز با خروش تمام پشت سر ایشان حركت كردند و توانستند استبداد را از مملكت قلع و قمع كردند و در نهایت یك حكومت اسلامی برقرار شد كه البته به آسانی به دست نیامد.
نوری‌همدانی اظهار داشت: در راه رسیدن به این جایگاه هزاران شهید در راه حق نثار شد تا رژیم 2 هزار و 500 ساله سرنگون و دست استبداد از ایران اسلامی كوتاه شد.
وی با بیان اینكه در هشت سال جنگ تحمیلی 35 دولت به صدام كمك ‌كردند، افزود: خداوند به مردم آنقدر اخلاص عطا كرده بود كه توانستند هشت سال دفاع مقدس را با عزت پشت سر گذارند و زمینه‌ای را به وجود آورند تا نظامی ولایی و اسلامی برپا شود.
نوری‌همدانی تصریح كرد: بعد از رحلت امام خمینی(ره) خداوند یكی از فرزندان خلف صالح ایشان توانست این كشتی را در این دریای پرتلاطم سكانداری كند.
وی خاطرنشان كرد: در اسلام در راس حكومت باید پیامبر(ص)، امام معصوم(ع) و یا فردی فقیه باشد، فقیهی كه دارای عدالت و تقوا در حد بالا، مدیر و مدبر و در نهایت بسیار شجاع باشد كه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به شایسته‌ترین نحو این ویژگی‌ها را دارا هستند.

نظرات() 

تاریخ:شنبه 19 تیر 1389-01:28 ب.ظ

نویسنده :کاربر

امام خامنه ای – افسران جوان

امام خامنه ای – افسران جوان

گزیده سخنان امام خامنه ای در رابطه با دانشجو (افسران جوان)

کلیپ تصویری با فرمت ۳gp , با حجم ۲٫۴۲ مگابایت

لینک دانلود مستقیمنظرات() 

تاریخ:شنبه 19 تیر 1389-01:17 ب.ظ

نویسنده :کاربر

عشق

http://alir13.persiangig.com/i%20love%20khamenei.jpg

نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-07:52 ب.ظ

نویسنده :کاربر

برخی اعمال شب و روز عید مبعث


27 رجب سالروز بعثت حضرت محمد(ص) از روزهای خوب و متبرکی است که اعمالی برای شب و روز آن ذکر شده تا امکان بهره‌مندی هرچه بهتر و بیشتر از این فرصت معنوی فراهم شود.

شب مبعث از شبهای متبرکه است و برای آن اعمالی ذکر شده:

* در مصباح از حضرت ابوجعفر امام جواد (ع) روایت شده که فرمود در رجب شبى است که از آنچه که بر آن آفتاب می‌تابد بهتر است و آن شب بیست و هفتم رجب است که در صبح آن پیغمبر خدا (ص) به رسالت مبعوث شد و براى آن شب اعمالی است که اگر شیعه‌ ای از ما آن اعمال را در آن شب انجام دهد اجر عمل شصت سال می‌برد.

در مورد این عمل آمده: پس از نماز عشاء هر ساعتى از شب را تا پیش از نیمه آن بیدار شو و دوازده رکعت نماز اقامه کن و در هر رکعت حمد و سوره‌اى از سوره‌هاى کوچک مفصل ( مفصل ازسوره محمد است تا آخر قرآن) بخوان.

نمازها دو رکعتی هستند. پس از هر دو رکعت بعد از سلام؛ هفت مرتبه سوره حمد، هفت مرتبه مُعَوَّذَتَیْن، و سوره‌های توحید و قُلْ یا اَیُّها الْکافِرُونَ هر کدام هفت مرتبه، و سوره قدر و آیة الکرسى هر کدام را هفت مرتبه بخوان.

بعد از اتمام نماز این دعا خوانده شود:

اَلْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى لَمْ یَتَّخِذْ وَلَداً وَلَمْ یَکُنْ لَهُ شَریکٌ فى الْمُلْکِ وَ لَمْیَکُنْ لَهُ وَلِىُّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبیراً اَللّهُمَّ اِنّى اَسئَلُکَ بِمَعاقِدِ عِزِّکَ عَلَى اَرْکانِ عَرْشِکَ و َمُنْتَهَى الرَّحْمَةِ مِنْ کِتابِکَ وَ بِاسْمِکَ الاْعْظَمِ الاْعْظَمِ الاْعْظَمِ وَ ذِکْرِکَ الاْعْلىَ الاْعْلىَ الاْعْلى وَ بِکَلِماتِکَ التّامّاتِ اَن  تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اَنْ تَفْعَلَ بى ما اَنْتَ اَهْلُهُ...

ستایش خاص خدایى است که نگیرد فرزندى و نیست براى او در فرمانروایى شریکى و نیست برایش یاورى از خوارى و به بزرگى کامل بزرگش شمار، خدایا از تو خواهم به حق چیزهایى که موجبات عزتت بر پایه هاى عرشت مى باشد و به حق سرحد نهایى رحمتت از کتابت و به نام بزرگتر بزرگتر بزرگترت و به حق ذکرت که والاتر و برتر و اعلى است و به کلمات تام و تمامت....

پس بخوان هر دعایى و حاجتی که داری و درود فرست بر محمد و آلش .

* انجام غسل در این شب مستحب است.

* زیارت حضرت امیرالمؤمنین (ع) که افضل اعمال این شب است.

اعمال روز عید مبعث

این عید از جمله اعیاد عظیمه است و روزى است که حضرت رسول (ص) در آن روز به رسالت برگزیده شد . برای این روز  چند  عمل ذکر شده است :

* غسل

* روزه، این روز یکى از چهار روزى است که در تمام سال امتیاز دارد براى روزه گرفتن و برابر است با روزه هفتاد سال.

* بسیار صلوات فرستادن.

* زیارت حضرت رسول و امیرالمؤمنین .

برگرفته از خبرگزاری مهر

نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-05:15 ب.ظ

نویسنده :کاربر

عید مبعث مبارکباد

مبعث حضرت رسول اکرم(ص) / طرح:علیرضا ذاکری


نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-04:49 ب.ظ

نویسنده :کاربر

رهبر ما

رهبر  ما   نور   خمینی   دارد
در دل خود شور حسینی  دارد


نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-04:37 ب.ظ

نویسنده :کاربر

روایت صدیقی از خواب آیت‌الله بهجت درباره رهبرانقلاب

امام جمعه موقت تهران آیت الله بهجت را رجلی الهی دانست و گفت :‌ ایشان بدنشان اینجا بود، اما قلب ایشان اصلا به این دنیا آشنا نشد و محرمیتی با این دنیا پیدا نکرد. جسمشان اینجا بود، اما مامور آن دنیا بود.
حجت الاسلام صدیقی در گفت وگو با وطن امروز درباره ابعاد شخصیتی آیت الله بهجت چنین می گوید :
 • قبل از به دنیا آمدن آیت‌الله بهجت، پدر ایشان به بیماری سختی دچار شده و در زمان بیماری، صدایی می‌شنود و کسی به ایشان می‌گوید که محمدتقی در راه است. همین امر نشان می‌دهد که آیت‌الله محمدتقی بهجت ذخیرهًْ‌‌الله است و گوهر خاص و نایابی است که خداوند عطا کرد.

• مرحوم آقای بهجت قبل از 18 سالگی به درجه اجتهاد رسیدند.

• با یک واسطه از شیخ عباس قوچانی نقل می‌کنند که محضر استادمان میرزاعلی آقای قاضی بودیم، استاد فرمودند شیخ محمدتقی بهجت نامه‌ای نوشته و در این نامه مساله‌ای را سؤال کرده است. اگر کسی 3 روز روح را از بدن خارج کند حال که روح به بدن باز‌گردد آیا باید قضای نماز را به جای آورد؟ استاد بیان کردند که من مطمئن هستم این کار، کار خود شیخ محمدتقی بهجت است و ایشان سیر ملکوتی داشته است.

• ایشان در نماز، نماز نمی‌دید، بلکه خدا را می‌دید. وقتی نماز می‌خواند 3 روز بدنش خسته بود. عده‌ای می‌گفتند ما نگران نماز آقا بودیم و درخواست داشتیم که از نماز مستحبی خود کم کنند. یکی از مراجع قم بیان می‌کردند که آیت‌الله بهجت نقال نیست و هرچه می‌گوید جزو جانش است.

• در آن زمان که مبارزه با شاه باب نبود، جمعی آمده بودند خدمت مرحوم آیت‌الله بروجردی و اعلام آمادگی کرده بودند که اگر ایشان دستور دهند، حاضرند علیه شاه قیام کنند. آیت‌الله بروجردی از این امر استقبال نکرده بودند و اجازه چنین حرکتی را نداده بودند. بعدها در جمعی فرموده بودند «با فرض اینکه شاه از سلطنت خلع شد، چه کسی را می‌توانیم برای اداره مملکت معرفی کنیم.» لذا دلیل عدم حمایت ایشان از این حرکت، این احساس بود که شخصی برای جایگزینی شاه نداریم. مرحوم آقای بهجت همان زمان فرموده بودند «چرا نمی‌توان کسی را پیدا کرد؟ با توکل بر خدا و پس از شروع حرکت و سقوط شاه، شخص جایگزین او پیدا می‌شود» لذا در اوج عرفان و فقاهت مسائل سیاسی آن زمان را دقیقا رصد کرده و از حرکت‌های ضد شاه حمایت می‌کرد.

• آیت‌الله بهجت به علت علاقه وافری که به امام خمینی داشتند از ابتدای نهضت همراه ایشان بودند. متقابلا علاقه امام به آیت‌الله بهجت نیز فوق‌العاده بود. حضرت امام می‌گفتند که آقای بهجت صاحب موت اختیاری است و قدرت خلع دارد و می‌تواند روح را از بدن خودش خارج کند.

• اطرافیان امام (ره) مثل آقای مسعودی نقل می‌کردند، امام آن روزی که بنا بود به دیدار آیت‌الله بهجت بروند ذوق و شوقی وصف‌نشدنی داشتند و وقتی وارد اتاق محقر آقای بهجت ‌شدیم، امام با نگاهی که به ما ‌کردند، ‌فهمیدیم که ایشان دوست دارند خلوت بشود و 2 نفری با هم سخن بگویند و اینکه میان این عاشق و معشوق چه می‌گذشت، خود و خدایشان می‌دانند.

• مرحوم آقای بهجت در زمان بیماری حضرت امام، خیلی برای شفایشان دعا کردند، ایشان می‌فرمودند: «در حال تعقیبات نماز صبح بودم که مکاشفه‌ای برایم پیش آمد؛ امام با صورت نورانی و در حال تبسم از جلوی من رد شدند.

• ایشان مسیرشان و عادتشان این بود که در امور مدیریتی کشور دخالت نمی‌کردند که این خودش تقویت مدیریت کشور و رهبری بود. ولی دلسوزی و دعایشان را داشتند و در خلوت‌ها،‌ آنچه لازم خیرخواهی بود به آقایان می‌فرمودند.

• در جریان فتنه 18 تیر، آقازاده مقام معظم رهبری با مرحوم آقای بهجت دیداری داشتند که مرحوم آیت‌الله بروجردی هم در آن جلسه حضور داشتند. آیت‌الله بهجت به آقازاده رهبر انقلاب فرمودند، به پدر سلام برسانید و بگویید محکم در جای خودش بنشیند، دشمنان می‌خواهند پدر شما را از جایگاهش بلند و ضربه‌های سنگینی را به نظام وارد کنند.

• منبع موثقی از آیت‌الله بهجت نقل کردند که ایشان در خواب دیدند که حضرت امام زمان(عج) در مجلسی حضور داشتند،‌ علمای بزرگ اسلام هم در خدمت آقا امام زمان(عج) بودند،‌ آیت‌الله خامنه‌ای وارد شدند و امام زمان (عج) به احترام ایشان بلند شدند و برای ایشان جایی برای نشستن باز کردند.

• در خواب یا مکاشفه‌ای ایشان خطری را نسبت به انقلاب پیش‌بینی کرده بودند و به مقام معظم رهبری پیغام دادند که خطری را نسبت به انقلاب پیش‌بینی کرده‌اند و توصیه صدقه و دعاهای خاص را به ایشان کردند و فرمودند، آنچه از من ساخته بود نیز انجام دادم.نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-04:26 ب.ظ

نویسنده :کاربر

کاخ هایی که فرزندان آیت الله خامنه ای در آن زندگی می کنند!

کاخ هایی که فرزندان آیت الله خامنه ای در آن زندگی می کنند!


استاد حوزه علمیه، آیت الله خامنه‌ای را در نهایت ساده زیستی، علم اندوزی و ظلم ستیزی دانست و اظهار داشت: وقتی امام فوت کرد خیلی‌ها انتظار نابودی انقلاب را می‌کشیدند ، اما آقا آمد و تمامی این امواج فروکش کرد.
حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی شامگاه دوشنبه در همایش آب، آیینه، آفتاب با موضوع بررسی ابعاد شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: یک روحانی وقتی رهبری جامعه را به دست می‌گیرد باید تمامی ویژگی‌های آن را شامل علم، ساده ‌زیستی و ظلم ستیزی به نهایت داشته باشد که آیت الله خامنه‌ای هر سه این ویژگی‌ها را به نهایت دارند.
وی با تأکید بر این که رهبر باید اسلام شناس باشد، اظهار داشت: رهبر باید عالمی زبردست باشد چرا که وظیفه اندیشیدن برای جامعه را به عهده دارد.
بعد علمی رهبری به دلیل مسائل سیاسی مهجور مانده است
راشد یزدی اظهار داشت: در زمان حیات آیت الله صدوقی که در دفتر ایشان بودم وی نامه ای را به رئیس جمهور وقت که حضرت آقا بودند نوشت و رئیس جمهور را آیت الله خطاب کرد. پسر ایشان از آقا پرسید آیا شما رئیس جمهور را آیت الله می‌دانید که ایشان با همان لحن خاص خود دوبار گفت: بله که آیت الله می‌دانم.
وی با بیان اینکه بعد علمی رهبری به دلیل مسائل سیاسی مهجور مانده است، گفت: اینکه می‌گویند ایشان رهبری فرزانه و عالم است یک تعارف نیست بلکه علم مانند عبایی به تن ایشان دوخته شده است.
راشد در خصوص ساده زیستی مقام معظم رهبری گفت: در یکی از سفر‌ها که پسر آقا با لباس غیر روحانی همراه من بود، به هر کدام از ما یک کارتن چینی هدیه دادند که خانم آقا از آن استفاده نکرده و گفته بود "این ظروف از سطح زندگی ما بالاتر است و نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم."
وی ادامه داد: خیلی‌ها می‌خواستند آقا را ببرند بالای شهر و حتی برای ایشان کنار مصلی خانه ساختند اما رهبری قبول نکرد چون می‌خواست در میان مردم باشد نه در خانه های مجلل آن بالاها.
راشد یزدی در خصوص میزان دارایی رهبری اظهار داشت: تمام مایملک ایشان خانه‌ای قدیمی در خیابان ایران است.
وی ادامه داد: تنها چیزی که دل من را می‌لرزاند قدر ناشناسی نسبت به نعمت ولایت است که موجب عذاب شدید برای ما می‌شود.
راشد گفت: یک بار آقا به دیدن خانواده شهید رفته بودند و پدر شهید به ایشان گفت: من از شما می‌خواهم که پسرهای من را صاحب خانه کنی و می‌دانم که شما هر کاری را اراده کنید می‌توانید انجام دهید. ولی آقا در پاسخ می‌گویند من 4 پسر دارم که هیچ کدامشان خانه ندارند و نتوانسته‌ام برای آنها کاری کنم.
وی تصریح کرد: ویژگی دیگر رهبری، ظلم ستیزی است که به نهایت از آن برخوردار می‌باشند و مشهور است که ایشان از ابتدا قهری آشتی ناپذیر نسبت به ظلم داشته‌اند
.

نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-04:22 ب.ظ

نویسنده :کاربر

آیت‌الله خامنه‌ای برای رهبری جوان است!


آیت‌الله بهجت در پاسخ به شبهه یکی از حاضران در جلسه مبنی بر این که آیت‌الله خامنه‌ای برای رهبری جوان است، جواب جالب و پرمعنایی دادند.
یکی از نزدیکان حضرت آیت‌الله‌العظمی بهجت (ره) خاطره‌ای را درباره نظر ایشان درباره انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب نقل کرده است.
وی گفت: "سال 68 برخی افراد به آقای بهجت گفتند آقای خامنه‌ای برای رهبر شدن جوان است. ایشان در پاسخ این افراد، فرمودند: همان یک بار که گفتند علی(ع) جوان است، برای هفت پشتمان کافیست."گفتنی است، مجلس خبرگان رهبری، یک روز پس از رحلت امام خمینی(ره)، حضرت آیت الله خامنه ای را به رهبری انقلاب اسلامی برگزیدند.


نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-04:14 ب.ظ

نویسنده :کاربر

دکتر عباسی _کرسی آزاد اندیشی

منبع: سایت انتشارات اندیشکده یقین(کلبه کرامت)
7،6 مگابایت/کیفیت پایین
دانلود کلیپ صوتی غیرمستقیم
15 مگابایت/با کیفیت خوب/با فرمت mp3
دانلود کلیپ صوتی مستقیم
 


نظرات() 

تاریخ:جمعه 18 تیر 1389-01:50 ق.ظ

نویسنده :کاربر

نظرشریعتمداری درباره کناره گیری هاشمی


شریعتمداری در ادامه سخنان خود به فهرستی از ترفندهای دشمن اشاره کرد و راه کارهای مأثر برای شناخت این ترفندها و خنثی کردن آنها را برشمرد. وی درباره چگونگی کشف ستون پنجم دشمن گفت؛ دنباله های داخلی دشمن، برای اینکه شناخته نشوند تابلوی خودی دارند ولی در مواضع و عملکرد با دشمنان بیرونی همخوان هستند وی گفت؛ با مشاهده این نشانه ابتدا باید در هویت اینگونه افراد و جریانات تردید کرد چرا که ممکن است دچار خطا و اشتباه شده باشند اما اگر اشتباه مکرر شد، دیگر نام آن خطا نیست بلکه خط است، دقیقاً نظیر آنچه در فتنه 88 دیده شد.
مدیر مسئول کیهان از ساختار ائتلاف ها نیز به عنوان یکی دیگر از راه کارهای مأثر برای شناخت دنباله های داخلی دشمن یاد کرد و گفت: وقتی چند گروه و جریان سیاسی با دیدگاههای متفاوت و گاه متضاد در یک ائتلاف شرکت می کنند، هدف ائتلاف را باید در نقطه ای جستجو کرد که همه آنها در آن مشترک هستند و نمی توان به هدفی که خود آنان درباره اینگونه ائتلاف ها اعلام می کنند اعتماد کرد. شریعتمداری در این باره به ائتلاف نامتجانس در فتنه 88 اشاره کرده و گفت؛
در این فتنه، گروههایی نظیر منافقین، سلطنت طلب ها، بهایی ها، مارکسیست ها، کومه له ، گروهک ریگی، گروههای مدعی اصلاحات با حمایت آشکار مقامات ارشد آمریکا، اسرائیل و انگلیس و سرویس های اطلاعاتی آنها کنار یکدیگر قرار گرفته و دست به ائتلاف زده بودند. بدیهی است در این حالت نمی توان ادعای سران فتنه را پذیرفت که هدف از این ائتلاف را اصلاح سیاست های اقتصادی و یا دیپلماسی خارجی دولت تلقی کرد، چرا که همه گروه های ائتلاف کننده در این نقطه مشترک نیستند برخی از آنها اساساً به اسلام، انقلاب و یا جمهوری اسلامی اعتقادی ندارند، بنابراین از همان ابتدا به آسانی قابل درک بود که هدف نهایی این ائتلاف، مقابله با اسلام و موجودیت جمهوری اسلامی ایران است. این نکته اگرچه بعد از چند ماه آشکار شد ولی از ابتدا نیز با توجه به فرمولی که عرض کردم قابل پیش بینی بود.
شریعتمداری، نقشه راه و توجه به نسخه انقلاب را از جمله راه کارهای دیگر برای کشف ستون پنجم دشمن دانست و گفت؛ در کلام خدا آمده است که وقتی به منافقین گفته می شود چرا در زمین فساد می کنید، پاسخ می دهند، ما اصلاح طلب هستیم! این آیه شریفه نشان می دهد خط نفاق اگرچه ادعای اصلاح طلبی دارد ولی افراد با بصیرت و آشنا به نسخه اسلام، به آسانی متوجه می شوند که ادعای آنها با عملکردشان در تضاد است. مدیر مسئول کیهان در ادامه سخنان خود به چند نمونه از اینگونه تناقض های آشکار در ادعا و عملکرد سران فتنه اشاره کرد.
شریعتمداری از نفوذ پیچیده به عنوان یکی از شگردهای خطرناک ستون پنجم یاد کرد و گفت؛ نباید تصور شود نفوذ تنها با هدف انفجار و یا ترور صورت می پذیرد، بلکه امروزه نفوذی ها اهداف نامحسوس دیگری را دنبال می کنند که یکی از مأموریت های آنان خط دهی به مسئولان و مهره چینی در اطراف آنهاست. نفوذی ها تصویر وارونه از رخدادها و اطلاعات مخدوش و دستکاری شده به مسئولان ارائه می دهند و میان آنان با مردم و یا سایر مسئولان بدبینی ایجاد کرده و دیوارهای کاذب می کشند.
وی افزود؛ نفوذ ممکن است با چند واسطه صورت پذیرد و حتی ممکن است مهره نزدیک به فلان مسئول خبر نداشته باشد که از کجا خط می گیرد. مدیرمسئول کیهان درباره شناخت نفوذی ها گفت؛ فلان مسئول و یا سازمانی که تحت نفوذ قرار گرفته به تدریج از خط قرمزهای نظام عبور می کند و ارزش های مورد احترام را نادیده می گیرد، وی افزود؛ به کارگیری افراد بدسابقه در پوشش جذب، از جمله اقدامات نفوذی ها ست، در این حالت شخص به اصطلاح جذب شده، افکار و مواضع قبل از جذب خود را دنبال می کند و از این طریق قابل شناسایی است. شریعتمداری بعد از برشمردن چند شگرد دیگر و توضیح درباره روش شناسایی این شگردها به پرسش های مطرح شده از سوی حاضران پاسخ داد. وی در پاسخ به سوال یکی از شرکت کنندگان گفت؛ مراجع عظام، ستون های حوزه و اسلام و محرم راز مردم هستند بنابراین مراجعه به آنان و ارائه اخبار و گزارش های دقیق و مستند وظیفه همه مسئولان ذیربط و رسانه هاست.
شریعتمداری در پاسخ به سوالی درباره مواضع فرزندان برخی از شهدای بزرگوار که استوانه های انقلاب بوده اند گفت؛ رابطه نسبی برخی از آقازاده ها با پدران شهید خود همواره قابل احترام است، اما این فرزندان تنها هنگامی می توانند از جایگاه پدران بزرگوار خویش در چالش های سیاسی وام گرفته و مایه بگذارند که با آن شهدای بزرگوار رابطه معنوی نیز داشته باشند. مثلاً حضور فرزند فلان شهید عزیز و نورچشم ملت در ائتلافی که قاتلان مرحوم پدرش هم در آن حضور دارند چگونه قابل جمع است؟ برخی از این آقازاده ها بدون در نظر گرفتن رابطه نسبی آنها، افرادی کاملاً معمولی هستند.
مدیرمسئول کیهان در پاسخ به پرسشی درباره اظهارات رئیس جمهور درباره طرح حجاب و عفاف گفت؛ این اظهارنظر را نمی توان مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد و امیدواریم ایشان نظر قبلی خود را اصلاح کنند. وی درباره شایعه کناره گیری آقای هاشمی رفسنجانی از سیاست گفت؛ سیاست در اسلام عین دیانت است بنابراین هیچکس نمی تواند در هیچ زمانی از سیاستی که عین دیانت است خود را بازنشسته کند و افزود؛ به یقین آقای رفسنجانی از سیاست کناره نخواهد گرفت.
مدیرمسئول کیهان در پاسخ به سوالی پیرامون برنامه جریان فتنه در انتخابات مجلس و شوراها گفت؛ سران و عوامل اصلی فتنه، مرگ سیاسی خود را باور کرده اند و می دانند که نمی توانند با تابلوی مشخص وارد انتخابات شوند. آنها تصمیم گرفته اند افراد به قول خودشان «سفید» را که سابقه شناخته شده ای ندارند با تابلوی جدید به میدان بفرستند و باید توجه داشت که در جریان فتنه 88 ضمن آن که هویت افراد نامطلوب برملا شد، جمع کثیر و افراد متعهد و انقلابی که تا آن هنگام ناشناخته بودند هم شناخته شدند، بنابراین عقل و احتیاط حکم می کند که از رویکرد به نامزدهای ناشناخته اجتناب شود و مردان و زنان آزمون داده مورد توجه قرار گیرند.


نظرات() 

تاریخ:پنجشنبه 17 تیر 1389-12:10 ق.ظ

نویسنده :کاربر

نعره زد عشق كه خونین جگری پیدا شد

نعره زد عشق كه خونین جگری پیدا شد (یادداشت روز)

می شناختند تو را، یهود و نصارا. سال ها و سده ها، چشم انتظار بودند تو را. می شناختند تو را چندان كه فرزندان خویش را. «كسانی كه كتاب آسمانی به آنها دادیم، پیامبر را مانند فرزندان خویش می شناسند و گروهی از آنها، حق را در حالی كه می دانند كتمان می كنند(1)». مگر عبدالله بن سلام از علمای یهود نبود كه اسلام آورد در حالی كه می گفت «من او را بهتر از پسرم می شناسم». آنها را كه پس از ایمان، كافر شدند و با شتاب به سوی كفر شتافتند، بهل! دوباره شناختند تو را فروتنانی كه چون آیات خداوند را از زبان تو نیوشیدند و جرعه جرعه نوشیدند، آسمان دیده شان بارانی شد و بارید. «و هر زما ن آیاتی را كه بر پیامبر(ص) نازل شده بشنوند، چشم های آنان را می بینی كه به خاطر آنچه از حق دریافته اند، اشك می ریزند. می گویند پروردگارا ایمان آوردیم، پس ما را با گواهان و شاهدان حق بنویس(2)».
جهانی نگران و چشم به راه تو بود... تا آمدی. جهانی خسته از جهل و جنایت و جنگ و جاهلیت. آن اشك ها كه به پای تو نثار شد از چشمه محبت چشم های ناامید و نگران جوشیده بود. سنگدل ها را بهل كه شناختند و كتمان كردند و انكار ورزیدند. «آیا تو می توانی مرده ها را شنوا كنی»؟ جهان و جان های خسته را دریاب ........................................

ادامه مطلب

نظرات()   • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic