برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:یکشنبه 28 شهریور 1389-12:25 ق.ظ

نویسنده :کاربر

بیداری رو بچسب

بسم الله الرحمن الرحیم
ملازمت با ولی زمان امری است كه به سادگی هیچ فردی به توفیق آن نائل نمی‌شود و همواره بزرگانی عالم و مكرم توفیق همراهی ولی زمان و بخصوص در عصر حاضر همراهی امام(ره) و رهبری را داشته‌اند و دارند لكن متأسفانه گذر زمان علتی می‌شود تا از این همراهی در راهی غیر راه ولی و ولایت و مساعدت با ولی و كمك به توفیق آن و در جهت امیال و غایات شخصی استفاده شود كه این خود از غرض‌ورزی‌های شیطان رجیم و نفس اماره است.

متاسفانه عده‌ای با نام و اسم یاری امام خمینی(ره) كه تا ابد یاد و سیرت و صورتش در اذهان ملت ایران است سعی در سو استفاده از مقام والای ایشان برای لاپوشانی افعال و اذكار خود داشته‌اند كه نمونه مبرهن و واضح آنان را در فتنه 88 دیدیم. اشخاصی با نام نخست وزیر و یار امام آنقدر رذالت خود را به اوج رساندند كه به تمثال روح خدا رحم نكردند و آن را در آتش غضب شهوت و غصب قدرت سوزاندند.

مع الاسف این بار جناب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری پس از اجلاس اخیر در حرم امام راحل سخنانی را مطرح كرده‌اند كه به نظر ما شایسته شخصیتی كه ولایت مداری و همراهی امام و رهبری را شاخصه اصلی خود می‌دانند، نیست.


دانشجویان و دانشگاهیان؛
آقای هاشمی این بار بر خلاف گذشته كه از تریبون نماز جمعه 26 تیر برای ابراز نظر و منویات شخص خود استفاده كردند، در حرم امام راحل به تعریف خواب پرداخته و گرچه سعی در احیای نام و یاد امام داشته‌اند اما به نظر ما اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان این رفتار و گفتار خطرناك برای موجه نشان دادن و مقرب نشان دادن خود با حضرت روح‌الله است تا بر شمردن خصایص و وی‍ژگی‌های آن بزرگ مرد تاریخ.

گر چه آقای هاشمی گفته‌اند: " نمی‌‌دانم چه شده است كه امسال در ماه رمضان امام را زیاد خواب می‌‌دیدم... معمولاً خواب امام را بعد از هنگام سحر، گاهی در حال سخنرانی، درس یا مانند وقتی به محضرشان می‌رسیدیم، " به نظر ما شاگرد امام باید بیش از آنكه به خواب و رویاهای خود استناد كند به سخنان امام در زمان حیات عمل كند و چه بسا از آقای هاشمی كه ارتباط بیشتری نسبت به ما دانشجویان به حضرت روح الله داشته‌اند، انتظار می‌رود سیره عملی ایشان را بیشتر واقع گردانند.

متأسفانه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حسب زمان و شیطنت اطرافیانشان بارها نظام و حتی شخص خود را فدای خانواده و دوستان ناخلفی كرده‌اند كه هیچ‌گاه برایشان نه نظام مهم بوده و نه هاشمی.

گرچه ما دانشجویان با حسن ظن به سخنان و حتی رویاهای رئیس مجلس خبرگان گوش فرا می‌دهیم تا از سخنان امام كه در ایشان موثر بوده است پند گیریم اما برای ایشان یادآور می‌شویم كه فائزه هاشمی در جمع 2 خرداد 88 رئیس جمهور ملت ایران را به خواب بینی و رمالی و توهمی متهم كرده بود كه نتیچه باور و اعتقاد به معنویات بوده است.

دانشجویان مسلمان ایران!

ما نیز به رویای صادق و به خواب دیدن حضرت امام توسط عوام و خواص معترفیم اما حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و ما دانشجویان می‌دانیم كه بهترین راه برای وحدت كه امروز مدنظر امام خامنه ای(حفظه الله) و مردم و حتی ایشان است تمسك بیشتر و روز افزون به ولایت مطلقه فقیه و راه و روش امام در برخورد و مواجهه با دشمن داخلی و خارجی است كه "ان الله علیم بذات الصدور ".

البته اعتقاد داریم كه حضرت امام(ره) به خواب آقای هاشمی می‌آیند البته نه برای تشكر و دلجویی بلكه برای گله برای رنجش از افعال ایشان كه بیشتر آن را متأثر از شیطنت فرزندانشان می‌دانیم.

آری امام به خواب آقای هاشمی می‌آید تا گله كنند از فرزندی كه با حصار فولادی پدرش كه با همین نام امام است برای خود ساخته و خون جوانان بسیاری را پایمال كرده و در لانه فتنه‌گران مامن گزیده است.

آری امام به خواب آقای هاشمی می‌آید تا گله كنند از آن نماز جمعه 26 تیرماه كه به خواست بدخواهان به محل كف و سوت منافقان تبدیل شد و محلی شد برای شاد شدن دل اسرائیل غاصب و آمریكای خونخوار.

آری امام به خواب آقای هاشمی می‌آید تا گله كنند و آخرین بند وصیت خود را برای آقای هاشمی این یار قدیمی خود یاد آور شوند كه "میزان حال فعلی افراد است ".

ما دانشجویان پیش از این نیز نامه‌ای خطاب به ایشان ارسال كرده بودیم ولی احتمال قریب به یقین می‌دهیم به دلیل شیطنت‌ها و احتمالا لاپوشانی‌ها و وسوسه انگیزی‌های اطرافیان ایشان آن نامه ما به سمع و نظر ایشان نرسیده و الا "العاقل یكفی بالاشاره " و شخص آقای هاشمی را عالم‌تر از اطرافیانشان در خصوص موضع گیری و نحوه بیان و ایراد نظری كه به نفع انقلاب و امام و رهبری باشد می‌دانیم.

در پایان اعلام می‌كنیم كه ما دانشجویان آغوشمان بنابر امر مولایمان سید علی خامنه‌ای برای همه باز است و از جناب آقای هاشمی رفسنجانی این یار قدیمی امام و رهبری نیز می‌خواهیم وسوسه‌ها را با شدتی كه از ایشان سراغ داریم از خود دور كنند كه بی شك نصرت و پیروزی با ملت و مسئولینی است كه تحت زعامت ولی فقیه زمان در جهت رشد و شكوفایی ایران و اسلام قدم می‌نهند.

بی شك كسانی نیز كه سعی دارند در این وحدت و اتفاق خللی ایجاد كنند، مخاطبان این آیه شریف هستند كه: "خَتَمَ اللّهُ عَلَى قُلُوبِهمْ وَعَلَى سَمْعِهِمْ وَعَلَى أَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ وَلَهُمْ عَذَابٌ عظِیمٌ "

نظرات() 
سعید
پنجشنبه 11 خرداد 1391 10:54 ب.ظ
با سلام خدمت دوستان .بین واژه رهبر وامام فرق بسیاری وجود دارد از دوستان خاهش میكنم در این باره تحقیق كنن و ببینن كه بعداز رحلت امام خمینی(ره) چه كسانی با بكار بردن واژه امام خامنه ای مخالفت كردن.بیایید از این به بعد برای سیلی زدن به دشمنان همه با هم بگوییم امام خامنه ای
برادر دینی
دوشنبه 4 بهمن 1389 06:01 ب.ظ
محض اطلاع از عوامل ارتداد از دین اسلام(شیعه) 4 مورد میباشد که یکی از آنان این است که شخص غیر معصوم را در حد معصوم بالا ببری / ما تذکر دادیم شما هم برای اطمینان از صحت سخن ما برید و بپرسید و از الان به بعد اگر آگاهانه بگویید یا بنویسید یا ... امام خامنه ایی یا امام خمینی یا هرکی عواقب دینی آن بر گردن خودتان است .شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic