برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:یکشنبه 21 شهریور 1389-11:58 ب.ظ

نویسنده :کاربر

عیسی و موسی باز هم پیش محمد شرمنده شدند …

آتش زدن قرآن توسط آمریکایی ها!!!

قرآن را علی با پر می نوشت، نه روی چرم که بر لوح دل ما. اینکه خفاشان برمی دارند صفحات قرآن را پرپر می کنند و آن را به آتش می زنند، ناشی از برنتابیدن نور است و اینکه نور کور کرده چشم شان را. نور اگر بر ظلمت و ماه اگر بر ظلم و ستاره اگر بر ستم غلبه نکرده بود، شب پرستان این چنین خود را به آب و آتش نمی زدند. این بار دشمن علی نتوانست در آخرای صفین از خوارج بازی بگیرد و قرآن را روی نیزه بَرَد، رفت و قرآن را سوزاند. این دود، اولین چشمی که نابود خواهد کرد، چشم مسیحی صهیونیست های کاخ سفید است. ما نیز برای جنگ با خفاشان آماده ایم. خون مان به جوش آمده است. مسیحی صهیونیست ها این بار و برای این غلط زیادی، هزینه بزرگی خواهند پرداخت. این هزینه شمارش معکوس برای مرگ شان است. هان ای عزرائیل! آستین غیرت ما آماده است؛ دستت را فرو کن در حلقوم غرب وحشی و انتقام خون سپیده را سحر را از شب پرستان بگیر. نه ما که حتی تو و دیگر ملائک، همه و همه مدیون قرآنیم. تو فرشته خدایی و قرآن کلام خداست. به قرآن، دیگر جای صبر و سکوت نیست. نازل شو.

کلیپ های تصویری از این هتک حرمت

- گزارش تصویری از این اقدام صهیونیستی

کلیپ با فرمت ۳gp با حجم ۷۵۰ کیلوبایت

لینک دانلود مستقیم

- کلیپ تصویری ۱۱ سپتامبر (۹سال پیش از حمله به افغانستان شروع و حالا آتش زدن قرآن!!)

کلیپ تصویری با فرمت ۳gp ، با حجم ۱٫۷۰ مگابایت

لینک دانلود مستقیم

کلیپ تصویری با فرمت mp4 ، با حجم ۱۴٫۷ مگابایت

لینک دانلود غیرمستقیم

(ارسالی دوستان)

* پیشاپیش از وجود صحنه هایی که باعث به درد آمدن قلب مسلمانان میشود عذر میخواهم*

دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به هتک‌حرمت قرآن‌کریم در آمریکا، فردا مقابل دفتر حافظ منافع این کشور در ایران (سفارت سوئیس) تجمع می‌کنند.

دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به اقدام کشیش‌های آمریکایی در توهین به قرآن‌کریم، مقابل سفارت سوئیس در تهران تجمع می‌کنند.
این تجمع اعتراض‌آمیز با حضور دانشجویان دانشگاه‌های تهران و تشکل‌های دانشجویی فعال از ساعت ۱۶ فردا دوشنبه ۲۲ شهریور مقابل دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران (سفارت سوئیس) برگزار می‌شود.نظرات() شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic