برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:پنجشنبه 31 تیر 1389-12:58 ب.ظ

نویسنده :کاربر

عصبانیت آقای عصبانی (موسوی) از دست آیت‌الله لاریجانی

میرحسین موسوی که این روزها نگران برخورد نظام و دستگیری اش است با اشاره به آرای صادره توسط دادگاه علیه چند ضد انقلاب شرکت کننده در اغتشاش روز عاشورا، به آیت الله لاریجانی تندی همراه با عصبانیت کرد.

به گزارش سرویس سیاسی جهان، وی که گفته می شود در جمع تعدادی از دانشجویان صحبت می کرده است، برای تاختن به رئیس دستگاه قضا تنها به آرای جدید محکومیت ها اکتفا نکرد و با اشاره به سخنان اخیر ایشان درخصوص علوم انسانی گفت: من با دیدن این جملات یاد تجربه بسیار تلخ و هشداردهنده حکومت شوروی سابق و دیگر حکومت های توتالیتر اروپای شرقی می افتم. آنها از زمان استالین به بعد علوم اجتماعی را علومی بر آمده از جوامع سرمایه داری و بورژوازی می دانستند و به همین دلیل تدریس آن را جز در مواردی اندک ممنوع کرده بودند.

وی که در میان مردم مفتخر به لقب دروغگوی بزرگ در تاریخ ایران است، مدعی شد که دولت به طور سازمان بافته دروغ می گوید.

لازم به ذکر است آیت الله لاریجانی که سالها پیش برای اولین بار در کیهان فرهنگی با سروش مناظره کرد و به شبهات ضد دینی وی پاسخ گفت، اخیراً بدون اشاره به نام وی اظهار داشت: ادعای عده‌ای از روشنفکران مبنی بر اینکه معارف قرآنی تماماً مصرف‌کننده معارف عصری هستند، یک خبط عظیم است و جز اینکه موجب حرمان عده‌ای افراد از مفاهیم قرآنی شود، نتیجه دیگری ندارد.

وی همچنین درباره علوم انسانی تأکید کرد: در کشوری که بنای آن توحید و ایمان به حق تعالی بوده و براساس قرآن شکل گرفته، آیا درست است بر علوم انسانی اتکا کند که پیش فرض‌های آن به هیچ وجه الهی نیست؟ چه معنی دارد در کشور خود تئوری‌هایی در باب روانشناسی و جامعه‌شناسی ترویج کنیم که بر پیش فرض‌هایی استوار است که به هیچ‌وجه با پیش فرض‌های دینی ما هماهنگی و همخوانی ندارد؟
 نظرات() 
بسیجی دهان گشاد
جمعه 2 مهر 1389 07:04 ب.ظ
با سلام من روزی را خواهم دید که موسوی وکروبی وخاتمی را در دادگاه دادگاهی وبه اعدام محکوم خواهند کرد به امید آن روز
حمیدرضا احمدابادی
جمعه 2 مهر 1389 07:02 ب.ظ
با سلام من حمیدرضا احمدآبادی روزی را خواهم دید که پرچم این خون آشام موسوی را به پیائین خواهند کشیدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic