برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:چهارشنبه 30 تیر 1389-11:33 ق.ظ

نویسنده :کاربر

هاشمی اتهام موسوی علیه احمدی نژاد را تکرار کرد

 
آیت الله هاشمی اتهام موسوی علیه احمدی نژاد را تکرار 
کرد
 
در حالی که آمریکا و همپیمانانش تلاش می کنند، با استفاده از تحریم ها و قطعنامه های پیاپی، دولت ایران را در معرض تهدیدات اقتصادی و سیاسی قرار دهند،  هاشمی هم برای مقابله با این تهدیدها چند توصیه کردند.

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که با جمعی از صنعتگران دیدار داشتند، ادعای موسوی و برخی از افراطیون اصلاح طلب را مطرح و دولت را به پرهیز از ماجراجویی توصیه کردند.
وی پرهیز از تنش و ماجراجویی در سیاست خارجی و اتحاد در سیاست های داخلی را از مهمترین راهکارهای مقابله با تحریم اعلام کردند. 

لازم به ذکر است اتهام ماجراجوئی در سیاست های خارجی دولت را اولین بار موسوی در مبارزات انتخاباتی علیه احمدی نژاد مطرح کرد.

سخنان  هاشمی کوتاه بود و فرصت نشد تا رئیس مجلس خبرگان درباره سیاست های تنش زا و ماجراجویانه دولت در یک سال اخیر بیشتر توضیح دهند.گفتنی است قطعنامه اخیری که علیه ایران صادر شده است به گفته خود آمریکایها برای حمایت از سبزها و ضد انقلاب صادر شده است.نظرات() شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic