برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت ...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:چهارشنبه 30 تیر 1389-05:11 ق.ظ

نویسنده :کاربر

شیخ بی سواد وارد خلیج مکزیک شد (۱)

 

شیخ بی سواد و هیئت گمراه صبح امروز با حضور در قاره آمریکا وارد خلیج مکزیک شد. وی در بدو ورود به خلیج مکزیک به ابراز احساسات آبزیان خداجو پاسخ گفت و در حالی که لباس غواصی پوشیده بود وارد شکم یک نهنگ شد. این فتنه گر ضمن بازدید از قسمتهای مختلف بدن این نهنگ در سخنان کوتاهی که در محل روده بزرگ این جانور برگزار شد به نقش آب در زندگی ماهی ها اشاره کرد و گفت: کلا به شما که عرض می کنم بهتر است به علت نشت نفت از حفره خلیج مکزیک ماهی ها به جای آب دریا از آب معدنی استفاده کنند. نامزد شکست خورده انتخابات در ادامه با انتقاد از تیغ موجود در بدن ماهی ها خاطرنشان کرد: هنگام ورود من به شکم این نهنگ، شوهر یک عروس دریایی قصد تعرض به من داشت که خوشبختانه با وساطت یک اره ماهی ماجرا ختم به خیر شد. وی با یادآوری داستان پینوکیو که با مسخ شدن به شکل یک الاغ وارد شکم نهنگ شد تصریح کرد؛ امیدوارم همانند پینوکیو من هم بعد از خروج از شکم این نهنگ آدم شوم که این سخن شیخ بی سواد با تشویق پی در پی آبزیان حاضر در جلسه همراه شد.

این گزارش می افزاید؛ کروبی که قصد خروج از شکم نهنگ را داشت ناگهان با دهان بسته نهنگ مواجه شد و کار بیخ پیدا کرد که با وساطت خواهر شوهر همان عروس دریایی موفق به خروج از دهان نهنگ شد. کروبی هنگام خروج از دهان نهنگ در حالی که روی دندان عقل این نهنگ ایستاده بود از نهنگ پرسید: کلا من چند دقیقه در شکمت بودم؟

شیخ بی سواد آنگاه با حضور در محل حفره ایجاد شده در خلیج مکزیک نسبت به نشت نفت از این حفره واکنش نشان داد. وی گفت: اگر در آن جمله کذایی که عده ای برای ما بامبول در آوردند، “العربیه” به جای “دول” به همان “خلیج” برمی گشت،  الان خلیج همیشه مکزیک با مشکل نفت نشت یعنی ببخشید نشت نفت مواجه نمی شد. وی که می خواست به فراخور موضوع نام شرکت بریتیش چبزتلیوم را بر زبان بیاورد با مشکل در تلفظ صحیح نام این شرکت مواجه شد و مابقی سخنان خود را با دشواری از روی برگه ای خواند که زن دایی همان شوهر عروس دریایی برایش آماده کرده بود.

کروبی در پایان گفت: حتی ننه جون من هم می توانست پس از چندین ماه با نخ و سوزن سر گشاد این حفره را هم بیاورد اما متاسفانه بعد از روی کار آمدن دولت اشکانیان، نخ و سوزن ننه جون صرف دوختن سوراخ های دیگری شد که این مسئله جای بررسی بیشتری دارد.

وی که به وقت خود قانع نبود، خطاب به برادر شوهر همان عروس دریایی گفت: به شما که عرض می کنم من کلا چقدر وقت دارم که این سخن شیخ باعث شد کارگران مشغول کار در حفره خلیج مکزیک شیخ بی سواد را به دریا پرت کنند.

شیخ بعد از پرت شدن به آبهای آزاد از مدیریت دانشگاه آزاد خواست برای عروس دریایی ها هم در کف اقیانوس یک واحد دانشگاه تاسیس کنند و بعد از این درخواست در حالی که داشت غرق می شد به خاله همان عروس دریایی گفت: من در طول این سفر مدیون زحمات شما پری دریایی بوده ام. (ادامه دارد …)

قطعه26نظرات() شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات